Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Miért öltöztetik a kislányokat...

Miért öltöztetik a kislányokat szűkebb ruhákba, mint a kisfiúkat?

Figyelt kérdés

2020. dec. 26. 16:19
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Más a testalkatuk, méretarányaik. A fiúk nagyobbak, szélesebbek babaként mint a lányok, a lányos kisruhák szabása is általában keskenyebb. Kislányomnak van pár örökölt fiú ruhája amit szokott hordani, teljesen máshogy áll rajta ugyanaz a méret. Szélességében és ujjhossszra mire belenőne egy felsőbe, már rég kinőtte hosszában. Nadrágokkal ugyanez, az üllepe még lötyög, de már a bokájáig ér a nadrág szára. Ha lány ruha van rajta az többnyire szépen passzol rá.
2020. dec. 27. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem is az lehet, amit az első válaszoló írt.

Amúgy nálunk az oviban a kisfiúkat brutál szűk ruhákba öltöztetik, de hogy miért? Jobban kifeszül a kisfiún a leggings, mint a lányomon :D bár, én a fiamra leggingset sem adtam az is igaz. Farmerben is kb. vigyázban állnak.

2020. dec. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez most valami feminista kerdes?
2021. jún. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mert olyan ruhákat lehet kapni a kislányokra.

Az én lányomnak kicsit vastagabb a lába. Viszont a dereka vékony.

Nagyon ritkán kapok rá nadrágot. Leggingsről már nem is beszélve!

Mind szűk, olyan "egyszálbél" gyerekre való sajnos.

2021. jún. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Képzelj el egy kisfiút szűk nadrágban (jótudom most ez a divat a tiniknél, és ezzel nincs baj, az már az ő döntése, de na)

Szétnyomja szegényt...

2021. jún. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

4

Én pont az ellentettjével küzdöttem..

Minden leesett derékban, ami hosszra jó volt.

De legalább 1szezobbal arrèbb 5/8 nadrágnak hordhatta😎

2021. jún. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szimplán azért, mert a mai gyerekruhák sokszor a felnőtt női/férfi divatot másolják le kicsiben....
2021. jún. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!