Kórházba le lehet adni a használt cumisüvegeket?

Figyelt kérdés
Nekünk már nem kellenek. Kifertőtlenítettem mindet, tehát tiszták, viszont látszik rajtuk, hogy használva voltak. Dobjam ki őket, vagy a kórházban esetleg elfogadják az újszülött osztályon? Köszi ha válaszoltok.
2021. jan. 4. 17:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én az ilyeneket a védőnőtől szoktam megkérdezni, mert nagyobb rálátása van az ilyen témákra, körzeti intézményekre.

Lehet elfogadják, de egy használt cumis üveg azért elhasználódik szerintem annyira, hogy már nem lehet teljesen sterilen használni. Lásd vágódeszkák, stb. Elszíneződnek, hiába főzöd ki, a mikro repedésekből nem jönnek ki a szennyeződések.

2021. jan. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem csak az üveget fogadják el, a műanyagot nem. De gondolom nem arról van szó, mert manapság kevesen vesznek üveget.
2021. jan. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Dobd ki.
2021. jan. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
add a védőnőnek
2021. jan. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!