Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mekkora méretről mekkorára...

Mekkora méretről mekkorára változott a terhesség elejétől a végére a ruhaméretetek és a melltartóméretetek?

Figyelt kérdés
2020. márc. 16. 11:01
 1/10 anonim ***** válasza:
A nadrág 34-ről 38-ra de a 38-as magasderekú farmerbe végig belefért a pocakom. A felső mérete nem változott, a cipő sem, melltartónál csak a kosár lett A-ból B de ugyanúgy 75 maradt a körméret és a szoptatás vége után is B maradt. 7 kg-t híztam az egész terhesség alatt és szülés után a normális 34 / S ruháimat ismét tudtam hordani.
2020. márc. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem csak a hasam nott, a tobbi nem valtozott, az viszont mar nagyon hamar egyre nagyobb lett, igy csak kismamacuccokat, meg bo polokat tudtam hordani. A mellem csak a tejbelobellessel lett nagyobb, 80A-rol 90B korulire.
2020. márc. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ruhaméretem M-es volt terhesség előtt, kismamaruhákból ugyan úgy M-es kellett, a végére már az L-es is jó lett volna, de nem vettem újakat.

Melltartóból 80B-t hordtam, terhesség végén 100 C kellett.

A lábam mindig 37-38-as volt, terhesen 39-40-re nőtt.

2020. márc. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A nadrágjaim helyett leggingset hordok, de rámjönne a farmer is csak kényelmetlen. Azon kívül eddig csak a hasam nőtt, talán egy kicsit a mellem, de az nagyon minimális, nem kellett melltartót cseréljek. Meglátjuk a további pár hétben mi lesz.
2020. márc. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
M-es méretről L-esre változott. A melltartóm 80B volt, 85C lett.
2020. márc. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ruhaméretem S/36 maradt végig.

Mellméretem viszont a 75b-ről 85C lett.

Aztán szülés után ez 85D lett a szoptatás végéig.

Tigriscsíkos cicim lett emiatt. Mostmár ugyan szép halvány,és ez nem is fog elmúlni.

2020. márc. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A ruhameretem nem valtozott, S-es, UK8-as meret maradt. Vettem kismama ruhakat is, mert a hasam nyilvan nott, de azokbol is ez a meret jo volt vegig.

Nekem a cicim sem nott sokat, egy kosarmeretet, C-rol D-re, de a korfogat maradt a nirmal (75-80 markatol fuggoen), mivel nem hiztam magamra.

2020. márc. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A ruhameretem nem valtozott, csak kicsereltem kismamanadragra a gumirozas miatt, de a melleim mind3x 4.hettol megnottek es fajtak, C kosarbol szoptatasra E lett.
2020. márc. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ruhaméretem S/M-ről egyértelműen M-esre nőtt. A melltartóméretem 75C-ről 80C-re nőtt meg.
2020. márc. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ugyanazokat a ruhákat hordtam mert csak a hasam nőtt.
2020. márc. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!