11-12 fokban kis szélben milyen sapkát adnátok a 15 hónapos babára akinek sok haja van (vállig érő és sok)? Illetve mikortól kell lecserélni a bundás bakancsot átmeneti cipőre?

Figyelt kérdés
2021. febr. 4. 10:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Igaz 3 éves már,polár füles sapit adtam rá és sportcipőt. Én már plusz 2-3 fok körül átmeneti magasszárú cipőt adok rá. Mindig az adott napi időjárás szerint öltöztetem.
2021. febr. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha babakocsiban ül, akkor én még várnék a bakancs lecserélésével a stabil jobb időig, bár ha így maradnak ezek a 10 fokok most, akkor már egy átmeneti is jó lehet. Ha sokat sétál, akkor viszont simán mehet az átmeneti, mert akkor mozog is benne. Az én fiam lába izzadós, neki például már akár valami tépőzáras tavaszi is jó lenne..


Sapkát már nem bundásat adnék rá, de azért magamnál tartanám, mert ha nagyon fúj a szél, akkor még jobban érződhet, hogy igazából még február van..

2021. febr. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
74%

A talaj nem 10 fokos...


Nem vastag béléses, hanem őszi sapit adnék.

1 évesemre és a 2,5 évesemre is olyat adok.


Mindkettő téli cipőt, csak nem a hótaposót kapja

2021. febr. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem lenne (itt) olyan viharos szél, hogy majdnem felborította a gyereket babakocsistól, akkor vékony, átmeneti sapit adtam volna max. vagy még azt sem. Napon jó idő van.
2021. febr. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
22hós. Bundás edzőcipője van, meg tavaszi sapi.
2021. febr. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!