15 hónapos gyereknek mit adtok a lábára lakásban hűvösebb időben, szobában parketta, szőnyeg, de a többi helyiségben kőre?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Valami megbízhatót szeretnék, mert nem szeretném, hogy elvágódjon a kövön, ahogy szalad, jön-megy.

Cipőt, szandált, zoknit?

Panelba lakunk, nincs hideg, de azért az előszoba, konyha köves, hűvős hatású így is ha bejön a hűvösebb idő.

Vettem már több féle zoknit, pl amin pici pöttyök vannak csúszásgátlós, ez kb 200 ft/db volt, de vettem egy olyat ami az egész talpat beborító tapadós, átlátszó csúszásgátlóval van bevonva, frottier belül, ez drágább, bababoltban vettem. Vagy szandált vegyünk bentre is?

A másik kérdésem, hogy télen lehet kapni gyerekekre szandált pl deichmannban?

Köszi!


2013. aug. 28. 09:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én csúszásgátlós zoknit adok a fiamra.
2013. aug. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Én bőrtalpú zoknit adtam rá.
2013. aug. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Melyiket? amin pöttyök vannak vagy még szokott figurás mintával is lenni vagy ami teljesen befedi a talpat?


Láttam bőr talpú zoknikat azt írják csúszásmentes, erről tapasztalat?

2013. aug. 28. 10:26
 4/14 anonim ***** válasza:

Az én lányomon csak zokni van, de nálunk mindenhol laminált padló van, szóval sehol sem hideg a padló, nekünk sincs papucsunk. Azt tanácsolják egyébként, hogy minél többet legyen mezítláb, tehát cipő nélkül a gyerkőc, úgyhogy én nem vennék rá bentre cipőt, szandit, sokkal egészségesebb.

Szüleim viszont nagy kertesházban laknak, ahol hideg a padló, de oda sem viszek bentre cipőt, hanem vettem a Kangabooban szilikontalpú zoknit, amit a kis zoknijára húzok rá, mert ez inkább olyan, mint egy mamusz, tehát bővebb. Egybefüggő szilikon a talpa, kis lyukacskákkal hogy szellőzni tudjon, én nagyon szeretem, egyrészt csúszásgátlós, és jó meleg, ebben tuti nem fázik meg a lába. Vannak bőrtalpú zoknik is, szintén papucs helyett, azt nem tudom mennyire csúszásgátlósak...

Nekünk hasonló van, csak magasabb kicsit a szára:

[link]

2013. aug. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én bőrmamuszt adok rá, abszolút csúszásgátló, meg vagyok vele elégedve.
2013. aug. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Hú nagyon sok hasznos tanácsot kaptam :)

Igen akkor ilyen szilikon talput vettem én is egyet próbaként.



Azt a bőr mamuszt is megnézem.

2013. aug. 28. 10:50
 7/14 A kérdező kommentje:
Az a pláne, hogy sok helyen azt olvasni, hogy legyen minél többet mezitláb, de van ahol az van, hogy a parketta kivasalja a lábat, ezért is jó otthonra a cipő gyerekeknek. Hát nem tudom mindkettőt hozzáértő írta. De elég a zokni bentre, meg kényelmesebbnek is gondolom.
2013. aug. 28. 10:53
 8/14 anonim ***** válasza:
Nekünk nem csùszott a bõr talpú zokni, alá adtam sima zoknit, nálunk kõ padló volt,.meg laminált, elég hideg volt. Elõször csak próbaképpen vettem bõr talput, de aztán bejött, és vettem többet is a Deichmannban.
2013. aug. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
8. vagyok, azt elfelejtettem, hogy nekem minden mamuszt levett a lábáról, ezért azt nem tudtam ráadni.
2013. aug. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Akkor a deichmannban van ilyen bőr talpu, most ez elég szimpi egyet veszek majd.

Hát szerintem az enyém is levenné a mamuszt, a szandált is mindig nézegeti és a tépőzárral játszik mikor éppen a babakocsiban ül.

2013. aug. 28. 14:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!