Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Vacsorára csak az üveges baba...

Vacsorára csak az üveges baba kaját fogadja el 15honapos kislányom? Hogy válcsam ki rendes ételre?

Figyelt kérdés
Bármit próbálok neki adni kenyér falatkák bundás kenyér főtt tojás szendvicsek megkóstolja de nem akar enni belőle még akkor se ha már éhes. Napközben megeszi a mi kajánkat de vacsorára már azt sem hajlandó. Régebben simán be vágott 4db junior virslit kenyérrel. Szeretném ha újból enne ilyeneket. Más is volt hasonlóan?
2020. nov. 7. 20:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem jön a foga?
2020. nov. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj meg valami mást is, ne csak mindenféle kenyereket! Ha a bébikaját szereti, akkor próbálkozz mondjuk gyümölcsökkel, zöldségekkel, főzelékkel.
2020. nov. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
51%

Nekem a nagyobb ennyi idősen is csak a 6 hónapos babakajákból evett pár fajtát + tejitalt

Semmi darabosat nem evett (mondjuk 1 foga volt csak)

2020. nov. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet inkább főtt ételt kívánna. Azt probaltad?
2020. nov. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
68%
Válcsam. XD
2020. nov. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Próbáltam a főtt kaját is de azt se akarja megenni. Napközben megeszi. Van hogy a tejpepet megeszi de azzal nem lakik annyira jól és akkor éjjel kéri a tápszert. Nem látom hogy jönne a foga. Ezt most kezdte kb 1,5hete hogy csak az üveges kaját fogadja el. S mióta ezt eszi átalussza az éjszakát.
2020. nov. 7. 20:58
 7/8 anonim ***** válasza:
87%
Én nem rugóznék ezen. Ha bébikaját eszik, akkor azt eszik. Idővel lesz más heppje. (A fiam 3 éves koráig vígan elnassolta a gyümölcsös babakajákat. Aztán magától elhagyta)
2020. nov. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk szerintem amúgy ez nem olyan nagy probléma. Add neki azt. Majd megunja.
2020. nov. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!