Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Mikor szoktátok megvenni a...

Mikor szoktátok megvenni a tavaszi/ nyári ruhákat? Egyszerre a nagy részét, majd pár apróságot, vagy mindig 1-2 darabot?

Figyelt kérdés
A közelünkben nincs normális üzlet, így legalább 50 km-t kellene utazni a vásárlás miatt. Így azonban jobb lenne egyszerre a nagy részét, de tanácstalan vagyok. Főleg, mert ilyen tájban szokott méretet váltani is. Tudom, lehet rendelni, de nálunk nem igazán opció, mivel a ruhák legtöbbjét próbálni kell.

#10 és fél éves
2021. febr. 22. 12:10
A kérdező szavazást indított:
egyszerre nagyobb mennyiséget
apránként
változó
egyéb
24 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerre nagyobb mennyiséget. Már várom, hogy érkezzen a tavaszi/nyári kollekció. :)
2021. febr. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mindig rendelem, főleg a h and m-böl április környékén szoktam a nyárit, mellette néhány darabot veszek bevásárlás közben, lidl, aldi, pepco.
2021. febr. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Múlt héten rendeltem ruhákat tavaszra a h&mből. Kb minden megvan, ami kell. Persze, veszek közben is ezt-azt, de egyben szezon előtt veszem meg a nagy részét.
2021. febr. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Apránként.

5 évesnél nincs most igazán mit venni, mert az őszi cipője jó, méretben jók rá a vékonyabb nadrágok is. Átmeneti kabátot vettem csak, mert az előző határeset.

A kicsi 2 lesz, ő most épp méretet vált, ezért kell csak új, de mivel előre is szoktam vásárolni, van mit adni rá.

2021. febr. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
62%
Én előbb megszoktam nézni hogy tavalyi ruhákból amit elpakoltam mik azok amik jók és mit kell pótolni ,és utána kezdek el vásárolni.minden honnan de mivel ahol én lakom most Németországban minden ilyen üzletet bezárták,neten meg nem veszek ruhát így.megvárom hogy végre ki nyissanak a ruha üzletek,és majd személyesen nézek körül.
2021. febr. 23. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Változó


Én is meg szoktam nézni a tavalyi ősziket, amiket eltettem.

Lányom lassan nő, moat néztem, hogy a nyáriak közül is sok jó lesz még idén az első felében. (2,5 éves)

Fiam 1 éves múlt.. hàt

Neki teljes ruhatárcsere lesz, úgyhogy nem lehet 1-2 darabonként megúszni.

Üzletek nincsenek nyitva, rendelni pedig nem 1-2 darabot fogok..

2021. márc. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi március elején szoktunk menni a gyerekekkel egy nagyobb bevásárlásra. Viszont ha utána még megyek vásárolni, vagy a neten látok valami szépet akkor megveszem azt is.
2021. márc. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!