Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Megéri újonnan venni a babatuh...

Megéri újonnan venni a babatuhákat?

Figyelt kérdés

2021. márc. 11. 09:39
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
85%

Milyen szempontból?


Anyagilag?

Nem.

Környezetvédelmileg?

Nem.

Egészségügyileg?

Nem.

A baba szempontjából?

Nem.


A te szempontodból, ha ódzkodsz a használt dolgoktól?

Akkor nyilván igen.


De mi a konkrét kérdés?

2021. márc. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
83%
Én mindent újonnan vettem meg. Első baba,minden tökéletes legyen,rá voltam pörögve az érkezésére stb. Utólag visszagondolva egyáltalán nem érte meg. Nagyon hamar kinőtte. Túl sokat vettem 56-osból is,nem használtuk ki. Volt amit rá sem adtam,mert nem volt praktikus. Sok együttest vettem mert hogy milyen cuki. Nadrág hozzá való pulcsival. Hát nem szerettem,rugdalózóba volt állandóan. Szoktam nézegetni a facebookon a használt ruhacsomagokat,olyan szépek vannak újszülötteknek és nagyon jó áron. Én már 86-osakat vadászom,de az már alig van. 56-tól 74-ig tele van és marha jók.
2021. márc. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
75%
Nekünk megérte. 4 gyermeket terveztünk, úgy vásároltunk az elsőnél, hogy a legkisebbnek is jó legyen majd minden. Így is lett. 😊
2021. márc. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
75%

1 db ruhát nem vettem eddig a fiamnak.


2éves lesz jövőhónapban.


Annyi helyről, és olyan jó minőségűeket kaptunk, nem volt szükség venni. Rengeteget, kb a 3/4ét tovább is adtam, a maradék is bőven sok a pocakban lévő tesónak.

2021. márc. 11. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
57%

Mi csomó ruhát kaptunk az elején,de még most is kapunk.

Vásárolni legelőször a turiba mentünk, márkás babaruhákat találtunk ott és mivel nagynak mondta a doki, 56os ruhákat vettünk, de 50-el született, így sokáig jók voltak. Nekünk jól jött, hogy sok bodyja, nadrágja volt, mert sokat bukott.


Persze elcsábultam és vettem újonnan is ruhákat, volt, hogy leárazva. A Lidlis ruhák méretei nagyobbak, így voltak olyan bodyk és nacik, amiket egy éven át viselt.


Amikor kúsznak, másznak akkor a nadrágok van, hogy megsínylik, így ha használtan veszel, érdemes megnézni őket.


Te tudhatod, hogy neked megéri-e használtan is venni vagy sem, ki lehet nagyon jókat is fogni (alig használt, ünneplős,átnőtt stb.)

2021. márc. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
32%

Mindet a rokonoktól kapjuk, százezreket spóroltunk már eddig is ezen.

Cipőt végképp nem vennék újat, amikor a normális minőség hétezertől van és pár hónap alatt kinövik.

A használt ruha fillérekért megy el, hiába költött az ember rá vagyonokat.

2021. márc. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
76%
Másfél éves a fiam. Vannak új ruhái. Azokat ajándékba kapjuk. Orvoshoz vagy ha olyan helyre megyünk (mennénk) azt adom rá. Itthonra fűben elesni, leenni teljesen jó az amit használtan vettünk/kaptunk. Nagyon ritkán veszek neki új ruhát. Mikor valamit meglátok és beleszeretek.
2021. márc. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
90%
Na igen a cipő. Egyedül azt vettem neki újat. Nagyon nehéz használatból olyat kifogni, ami nincs kitaposva. Se a kívül se belül.
2021. márc. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
68%
Vettem újakat, abszolút nem érte meg. Használtan olyan jó minőségűt vettem a töredék áron, hogy csak lestem.
2021. márc. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem nem.


Én elkovettem azt a hibát, hogy sok újat vettem szülés előtt.

Nagyon jól kerestem, képes voltam 30 ezerért venni h&m-Ben ruhákat. Utána 200 Ft-ért alig tudtam eladni a kitűnő állapotú 1200 ftos bodykat.


Amikor ezeket kinőtte, onnantól használtan vettem vagy néha leértékelve F&f, pepco.


Cipőt újat vettem, amikor már járt. Előtte viszont használtan a kis kocsicipőket.


Játékokat is veszek használtan.

2021. márc. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!