Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Újszülöttnek rugdalózó, vagy...

Újszülöttnek rugdalózó, vagy nadrág és body a jobb, kényelmesebb?

Figyelt kérdés

Aki próbálta mindkettőt, melyik vált be? Talpas rugdalózó, nadrág, vagy talpatlan zoknival?

Én a talpas rugira hajlok. 50-56-62-es méretben.


2021. ápr. 28. 08:12
A kérdező szavazást indított:
Talpas rugi
Talpatlan rugi
Talpas nadrág + body
Talpatlan nadrág + body
Egyéb
49 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
53%
2éves a fiam. Talán 2hónapos koráig kapott rugdalózót (míg ki nem nőtte őket), onnantól nadrág.
2021. ápr. 28. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
83%
Csakis talpas rugdalózó!
2021. ápr. 28. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
88%
A fiam a zoknit nem tolerálja,folyton leszedi es tömi a szájába. A talpas nadrággal meg az a bajom,hogy folyton ölben van es a felső felcsúszkál rajta,nem kenyelmes neki. Szóval lábas rugit hord kezdettől fogva, 9.hónapos. Egyedül a pizsije olyan,hogy lábatlan nadrág hosszú body. Mert este melege van meg néha játszik a lábujjaival.
2021. ápr. 28. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
80%

Én mindent próbáltam ezek közül. Az elején praktikusnak tűntek a talpas dolgok, de aztán rájöttem, hogy talpban hamarabb kinövi őket, mint hosszra, vagy derékra. Szóval azokat már egyáltalán nem veszek, így nem valami praktikusak. Éjszakára mindig talpatlan rugdalózóban alszik, nappal pedig body-talpatlan nadrág-zokni van rajta. A zoknival is az elején voltak gondok, akkor folyton leesett a lábáról, most már nincs ilyen gondunk.

Egyébként szerintem vegyél mindenből és tapasztald ki, hogy neked és a babának melyik a legjobb verzió.

2021. ápr. 28. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
77%
Talpasrugi volt amíg nem mocorgott, utána az maradt pizsinek még most is😁😁2 éves és marad is amíg pelusos.
2021. ápr. 28. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
67%
A kislányom 8 hónapos lesz. Pár hétig volt rugdalózóban nappal, azóta body+nadrág+zokni. Éjjel használok lábfej nélküli rugdalózót(felette hálózsák). Mindenkinek más a jó, nekünk ez így bevált.
2021. ápr. 28. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
56%

Én is talpas rugit adtam a lányonra. Nekünk az vált be. Szerettem, hogy nem csúszkált le-fel rajta.

Barátnők piszkosul szidta a talpas rugikat. Őt a világból is lehetett volna kergetni vele. Ő body+nadrág+zokni kombó mellett voksolt. Szerinte kényelmetlen volt a gyerekre adni a rugit + könnyebb volt pelenkázáskor levetkőzetetni ha csak a nadrágot kellett lehúzni róla.

2021. ápr. 28. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nekünk a rugi nem vált be, mert hordozáshoz nem kényelmes. Body + gatya + zokni.
2021. ápr. 28. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Derjaderja ***** válasza:

Amíg tényleg újszülött, addig kb mindegy, bár a talpas rugi előnye, hogy nem csúszik le semmi, ha pl felvesszük.


A nagymozgások indulásától én a body, nadrág, zokni (akár rögzítővel) vagy body és harisnya plusz szükség szerinti póló/pulcsi elrendezést szeretem, mert nem biztos hogy pont ugyanolyan a teste, mint a rugi (pl relatíve ducibb, soványabb, kisebb/nagyobb lábú), és így lehet minden részére a mozgást nem akadályozó, jól passzoló darabot adni.

2021. ápr. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nyolchónapos a gyerek, zokni huzamosabb ideig nem marad meg rajta. Én ameddig tudtam, rugdalozóban "tartottam". Mióta forog, kúszik, azóta vannak inkább kétrészesei. Éjszakára továbbra is rugdalozó, képes este tízre leszedni a zoknit takaró alatt...
2021. ápr. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!