Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Hol tudok venni hosszú ujjú...

Hol tudok venni hosszú ujjú rugdalózót (Aminek zokni is van a végén) illetve talpas nadrágot újszülöttnek?

Figyelt kérdés
Téli babánk lesz es kicsit gondban vagyok az oltoztetessel. Például bent a lakásban, ahol télen is általában 22-24 C van, mibe kell öltöztetni?

2020. júl. 20. 11:56
 1/8 anonim ***** válasza:
85%

F&F-ben szeretem a baba ruhákat, olcsóbb mint a Brendon és társaiban. H&M is jó, de az meg húzós árban. Pepcoban is vettem néha rucikat, de azok olyan ruhák, amiket már nem adsz tovább tesónak, mert hamar elhasználódnak.

A fiam decemberben született, 20-22 fokot tartottunk lakásban, este 18-at. Általában rövidujjú body, zokni (hideg lábú volt) és egy lábas rugdalózó volt rajta a kezdeti időkben és vékony pléddel takarva volt ha úgy éreztem, hogy szükséges. Sétáláskor viszont ugyanezzel a szettel még betettem egy plüss, meleg rugdalózóba és így tettem a csecsemő overálba - vagy hogy hívják. Bundazsák? A fiam elég izzadós volt, úgyhogy nála hamar lazultak az öltözködési rétegek..

2020. júl. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%

Én a H&M-ben néztem a napokban.

Ott van.

Benntre elég egy hosszú ujjú body, hosszú újjú rugdalózóval.

Amikor kiraktam a levegőre a babát harisnyát is adtam rá és egy bundazsákot.

2020. júl. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Ja, éjjel pedig hosszú ujjú body, harisnya és egy alvózsákban aludt.
2020. júl. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%

H&M: [link]

Rugdalózók Nextdirecten vannak jók: [link]

A Zarában is vannak, ez pl télre szuper: [link]

Szerintem 22-24 fokba egy sima vékony rugi jó egyébként, vagy hosszú ujjú body + talpas nadrág. Éjszakára vastagabb body (+nem tudom mennyire hül le, opcionálisan ujjatlan body alá).

2020. júl. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen köszönöm mindannyiatoknak a hasznos válaszokat 💛
2020. júl. 20. 12:43
 6/8 anonim ***** válasza:
54%
Nekem ez a kedvenc boltom: [link]
2020. júl. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
77%
Pepco, tesco, kik
2020. júl. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én az Elefáni Babadiszkontból rendeltem talpas nacikat. Nagyon jó áron vannak és szuper minőség.
2020. júl. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!