Sinsay babaruhak velemeny?

Figyelt kérdés

Sinsayrol szeretnek rendelni a szuletendo babamnak.

A meretezesre is kivancsi lennek es a minosegere ( bar azt gondolom nem a legjobb ennyi penzert) :)


2021. ápr. 29. 17:00
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
82%

Nekünk minden be vált, most rendeltem fonott rácsvédőt is, hihetetlen áron.

A ruhák szerintem nagyon jók ennyi pénzért.

A méret átlagos.

A h&m hez képest kisebb de a h&m alapból nagyobb méretezés.

Most rendeltem először sinsay Home dolgokat és nagyon jól azok is (párna. Szőnyeg, dekoráció stb)

2021. ápr. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Koszonom. Szepen :)

Huha a h&m nagyobb meretezes mint ami benne van?

Ott sokat vasaroltam de vannak benne nyari cuccok amik ha a meretezes alapjan nagyobbak akkor ra se fogom lehet tudni adni nyaron......

2021. ápr. 29. 21:12
 13/20 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem nagyon jó minőségű, valamint a méretezése is megfelelő. A H&M is nagyon jó minőség, de a méret BORZALMASAN NAGY! 74-es ruhákat adok a babámra, lassan 80-asat, de a H&M-ből (és csak onnan) a 68-as még mindig hatalmas! :D
2021. ápr. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
50%
Most komolyan miért lettem lepontozva? Nekem ezek voltak a tapasztalataim a ruhákkal szemben. Gagyik. De vegyetek nyugodtan :)
2021. ápr. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
És múltkor valaki bemesélte itt hogy a H&M méretei nem hogy átlagosak, inkább kicsik. Az én lányom is 1 évesen is hordott H&M 3 months bodyt..
2021. ápr. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

14 nemtudom miert lettel lepontozva en mindenkinek.zold jelet adtam :/


Koszonom szepen mindenkinek

2021. ápr. 30. 06:34
 17/20 anonim ***** válasza:
84%
A h&m tényleg jóval nagyobb. 74 es ruhákat hordunk de van 62 es body ami h&m és még simán jó, meg a gatyak is.
2021. ápr. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

Hat az klassz....:/

56-osakat rendeltem h&m-bol de hat akkor az kb 62esnek felelnek meg..... :(

2021. ápr. 30. 10:50
 19/20 anonim ***** válasza:

Nem biztos hogy nagy lesz :) azért baba függő is.

Meg ha pl bodykat, rugikat rendeltél az jó télen és nyáron is.

Max veszel máshol pár darab 56 ost, de hamar bele nő a "62" méretbe a másik meg az hogy pl a nadrágot picit fel tudod hajtani, meg a pulcsit, bár ezek pont nem újszülöttnek való darabok de ez csak egy példa volt. A lányom 55 cmel született. És az 56 os ruha is lógott rajta hetekig.

Utána már úgy ki alakult a mérete hamar, de pl én meg amikor 68 ast hordott, elkezdtem vásárolni már a 74 es rucikat, erre a 74 es méretet kB át nőttük mert a 68 után pikk pakk 80 as ruci kelett.

2021. ápr. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem, sokat rendelek onnan a kislányomnak. Van/volt 1-2 olyan vékonykább anyagból keszült felső, body, stb amit pl jobban megvisel a mosás-szárítás. De összességében elégedett vagyok. Méretarányos is.
2021. máj. 1. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!