Sinsay babaruhak velemeny?

Figyelt kérdés

Sinsayrol szeretnek rendelni a szuletendo babamnak.

A meretezesre is kivancsi lennek es a minosegere ( bar azt gondolom nem a legjobb ennyi penzert) :)


2021. ápr. 29. 17:00
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincsen gondom a minőségével, rendeltem mâr többször, több méretet, eddig a méretekkel sem volt baj (8 hónapos lesz mindjárt a kislányom).
2021. ápr. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
91%
Nem olyan rossz, a felnőtt ruhái gázok de a gyerekruhák meglepően jók, pedig én Next, Gap, és hasonlókhoz vagyok szokva.
2021. ápr. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is jó minőségűek és a méretek is jók.
2021. ápr. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen eddig enis f&f es h&m/bol vasaroltam csak lattam, hogy milyen arak vannak sinsayban es gondoltam ha meg csak itthonra is tokjo lenne ha pozitiv velemenyt kapok rola :)
2021. ápr. 29. 17:18
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Én elégedett vagyok a minőségével, sok baba ruhát rendeltem már onnan. Felnőttből csak basic cuccokat, de azok is meglepően jók.
2021. ápr. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
30%

Én annyira nem vagyok vele megelégedve. Méretre arányos, viszont minősége nem a legjobb. Nekem elnyúlt a pizsi, pedig nem mostam magas hőfokon. Viszont a baba ruhák amelyik Disneys na az nagyon jó minőségű. Viszont nem csomagolják be külön mint pl H&M vagy reserved és volt már hogy koszosan küldtek el..

Én 3x rendeltem tőlük de többet nem szeretnek. A gyerkőc tornacipője egy mosás után elvált a talpatol😒

2021. ápr. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Eddig csak kislánybugyit és pár pólót rendeltem, de teljesen elégedett vagyok vele, így biztosan ki fogok próbálni mást is.
2021. ápr. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen 🤗
2021. ápr. 29. 19:33
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Eddig minden jo volt amit onnan rendeltem, szerintem sokkal jobb minőség mint pl a pepco, es hasonló árban van. Méretezése átlagos, szetintem a hm-bem elég nagyok a méretek, ezek ahhoz képest kisebbek.
2021. ápr. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Szerintem is oké. Méret h and m-nél kisebb.
2021. ápr. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!