Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Hogy öltöztetitek ma babátokat?

Hogy öltöztetitek ma babátokat?

Figyelt kérdés
Sziasztok, igazából azért teszem fel ezt a kérdést, mert nekem már fogalmam sincs hogy kéne öltöztetni a kislányom ezekben a furcsa időkben😄 az én kislányom 7 hónapos, hasonló korú babákatokra mit adtok rá például ma?
2021. máj. 11. 12:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Hosszú újjú bodyba és vékony hosszú naciba mentünk ma a boltba de nagyon kipirult, szerintem melege volt.
2021. máj. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
95%
rövidnadrág, rövidujjú body, kalap
2021. máj. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
96%
Rövid ujjú body, hosszú vékony nadrág, cipő. És naptej.
2021. máj. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
3mas vagyok, ja igen, kalap. Én azért adok rá hosszú nadrágot, mert most kezdett járni, sokat esik-kel. Ha még nem kúszna mászna menne, én is rövidet adnék rá.
2021. máj. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Tegnap délután napozóban volt a 4 hónapos fiam, meg egy kis zokniban. Szerintem még melegebb lesz, úgyhogy hasonlóan fogom felöltöztetni, esetleg póló vagy rövid ujjú body + rövidnadrág.
2021. máj. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
6 hónapos a kisfiam, hosszú vékony body , hosszú vékony hosszúnaci. Kalap naptej neki még nem kell, próbálok úgy helyezkedni, hogy ne érje közvetlen napfény.
2021. máj. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, szegényt akkor én nagyon beöltöztetem. Hosszú body, pulcsi harisnya, hosszú nadrág 😄🤦‍♀️
2021. máj. 11. 13:50
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Juj, megfőzöd szegényt.. beizzad, megfújja a szél és kész is a betegség. Fiam 14 hónapos, ma mentünk oltásra. Vékony nadrág, zokni, és rövidujjú body volt rajta, meg egy baseball sapi
2021. máj. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Már átöltöztettem, látva a válaszokat meg igazából az utcán a babákat hogy vannak öltözve. Köszönöm mindenkinek a választ, túl aggódom ezt is🙂
2021. máj. 11. 14:11
 10/18 anonim ***** válasza:
Az elején énis ezt csináltam:)
2021. máj. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!