Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Hányas méretig vasároltatok...

Hányas méretig vasároltatok be ruhákból a babának a terhesség alatt? Melyik méretet meddig hordta?

Figyelt kérdés
2021. jún. 3. 19:00
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
59%
En 86-ig mindenfélét vettem ami akciós volt épp. Így szereztem egy csomó ruhát fillérekért mire megszületett. Nyilván ami évszak specifikus meg ilyenek azt nem. De van 390 Ft-ért full melegítő szett meg ilyenek. Amúgy 56 és 62-bol vásároltam előre “ full ruhatarat” csak.
2021. jún. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
68%
Ja és 56-os mérettel kezdtük a bulit. 50cm 3910gr. Az 50-es nem ment rá az ágyúgolyó testére 😂 amúgy mindent kb a nagykonyv szerint hordott utána 3 hónapokig.
2021. jún. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem nemfüggő is. A fiúk más alkatúak, és gyorsabban nőnek, mint a kislányok, illetve valamennyivel nagyobbak is átlagosan születéskor.


Kislányomnál így alakult (48 cm-rel született):

50-62-ig vásároltam be, és ez ki is tartott féléves koráig.


Most kisfiút várunk, és nem hiszem, hogy ugyanígy lesz...

2021. jún. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
49%

15, hú, én meg azokat (is) sajnálom, akiknek ennyire fontos, le vannak-e pontozva vagy sem.


Rohadt unalmas már, hogy minden egyes kérdés alatt megjelennek pár komment alatt a lepontozáson hisztizők, mintha bármit is számítana az életében, hogy hány%-on áll a gyakori kérdéseken.

2021. jún. 4. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
64%
Nem számít, csak egyszer hátha egy lepontozó elárulja, hogy ebben mi az öröm :D
2021. jún. 4. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
55%
Ez az egyetlen örömük szerintem, sajnálom őket valahol, hogy megjelennek minden kérdés alatt és lehúzzák az egyébként hasznos válaszokat. Sokat elárul egy emberről ez a magatartás :D
2021. jún. 4. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
68%
16 én meg azokat akik nem tudnak szó nélkül elmenni ;)
2021. jún. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
55%
Én úgy képzelem el a lepontozókat, hogy nekik a kis piros X egy boxzsák, mennek itt körbe mint a Mortal Kombatban és lerúgják mindet, gondolom ezzel teljesítik a küldetésüket és jobban alszanak. Keserű egy hobbi azt meg kell hagyni 😃
2021. jún. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!