Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Terhesség előtt vásároltatok...

Terhesség előtt vásároltatok bármit is a baba számára?

Figyelt kérdés
Hisztek abban a babonában, hogy terhesség előtt nem szabad semmit se vásárolni a babának?
2020. szept. 8. 12:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszek benne viszont feleslegesnek tarom. Nem tudható pontosan hogy mikor sikerül. És lehet hogy mire össze jön már nem is fog tetszeni amit vettél. De ez a te döntésed.
2020. szept. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%
Terhesség előtt nem, mert ha kó pár hónapig nem jön össze addig miért nézegessem a cuccokat? Most 24 hetesen vettem először csak pár bodyt , cuki is meg akciós is volt 😃
2020. szept. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Jó pár * bocsi elírtam.
2020. szept. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem vásároltam. Viszont 5 hetesen vettem egy pár pici zoknit, nem bírtam ki :)
2020. szept. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én decemberben vettem egy nagyon édes, Mickey egeres talpas kis nadrágot, mert annyira megtetszett. Az volt az első kis ruhája a novemberben születendő babámnak, aki decemberben még csak gondolat volt. Azon kívül semmi mást nem vettem.
2020. szept. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi már akkor vásároltunk néhány apróságot ami megtetszett(egy vagány kissapka, zokni), amikor még nem voltak meg a baba vállaláshoz ideális körülmények, de már vágytunk rá.(1-3 évvel a baba érkezése előtt)
2020. szept. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert fogalmam sem volt, mikor esek teherbe. Szerintem felesleges, vki évekig próbálkozik, mire összejön, minek ennyivel előre vásárolni? És sajnos olyan is van, hogy egyáltalán nem jön össze a baba. Nem vagyok babonás, de első gyereknél semmit nem vettem 12. hét előtt.
2020. szept. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
86%
Egy kis babatakarót vettem, nem bírtam ki. Akkor már 7 hónapja próbálkoztunk. Rákövetkező hónapban terhes lettem. Ennyit a babonáról :)
2020. szept. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Van egy kis body a szekrényben, amit eredetileg ajándékba vettem, de aztán meggondoltam, hogy inkább meghagyom a jővőbeli babánknak. Azon kívül nem és nem is tervezek, pedig volt már párszor, hogy valami nagyon tetszett, de egyrészt ezek mind lányos dolgok, aztán ha fiú lenne, akkor mit kezdek a rózsaszín ruhácskákkal :) Másrészt azt sem tudom, miből milyen méret fog kelleni (pl. nyári ruhát veszek újszülötte, aztán télen születne).
2020. szept. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
27%
Nem, nem voltam bekattanva.
2020. szept. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!