Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 22 hetes kismamák hogy vagytok...

22 hetes kismamák hogy vagytok? Nagy már a pocakotok, mennyit híztatok, vásároltatok már valamit?

Figyelt kérdés
Én ma vagyok 22 hetes és még dolgozok, de estefelé már keményedik a hasam úgyhogy szednem kell magnéziumot és sokat kell pihennem. A baba már nagyon sokat mozog, kisfiú lesz, eddig 5 kilót híztam. A pocakom már elég nagy. A kiságyat és a babakocsit már megvettük. 22 éves 22 hkm

2016. júl. 12. 15:18
 1/8 anonim ***** válasza:

Én bár 25 hetes kismama vagyok, remélem azért még írhatok. Én terhességem eleje óta nem dolgozom

(2 vetélés miatt). Nekem a lábam húzza a görcs ezért nekem is szedni kell a magnéziumot. A baba már 17. héttől mozog. A nemét már a 15. Héten megmutatta, így már a neve is megvan. Sokat híztam majdnem 10 kg-ot.

A pocakom már nekem is nagy, nem minden megy már egyszerűen.

Már megvannak a kisruhák. A kiságyat este megyünk megvenni, és pár apróság is megvan már, és a várandóscsomagot is felettem már.

Szintén 22 éves.

25 hkm

2016. júl. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia, én 21 hetes vagyok. Még nem vettünk semmit, sok dolgot kaptunk rokonoktól. Babakocsit a hétvégén tervezünk venni. Már elég nagy a pocakom, pár napja rövidnek bizonyultak a korábbi felsőim, alul kinn van a pocak, ezért azokat nem tudom hordani. Nem híztam, egy kiló fel-le ugrál rólam attól függően, hogy mennyire vizesedek. Dundi voltam alapból, így nem bánom, hogy így alakult. Bizonyos napokon sokat mozog a baba, máskor nyugodtabb. Kisfiú lesz ő is. 32N
2016. júl. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én 23 hetes vagyok, nekünk is kisfiúnk lesz. Még nem vásároltunk semmit. 5 kilót híztam eddig, elég nagy a pocim. Már nem dolgozom 1 hete :) 28N
2016. júl. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
24 hetes vagyok, nem dolgozok mert itthon vagyok az 1 éves fiunkkal, a pocaklakó is fiú :-)) eddig 3,5 kg hiztam, rengeteget rugizik a baba, a pocakom nem túl nagy, előzőnél sem volt óriási. Még nem nagyon vettünk semmit, előbb átnézem mit tudok majd használni azok közül ami van. Amúgy minden rendben bár néha azért alaposan lefáraszt az akcióhős nagyfiam...:) 24éves 24hkm
2016. júl. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Kitti85 ***** válasza:

22 én is csak én 31 vagyok. 3. Baba lesz. Itthon vagyok a fiúkkal, 4 és 3 évesek. Kislány jön. Nem igazán veszünk semmit van minden. Kendőt vettem csak mert a két fiúval együtt nem férnénk be babakocsival a liftbe :)

Van pocakom rendesen és kb. 5 kg van rajtam.

2016. júl. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

16 hetes vagyok van egy 10 éves lányunk, most kisfiút várunk. Én dolgozom kb októberig. Jól vagyok semmi panaszom. Jó nagy a pocim. 5kg-t híztam. Babaruhákat vettünk. Bababútor van, babakocsi van a lányomnál unisex-et vettünk.

A baba mocorog szépen.

32 éves 16hkm

2016. júl. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
28éves vagyok és 22hetet töltöttük első baba.szinte minden meg van már amit csak tudtam magamtól vásárolni.leányzó lesz már most imádom.ficereg folyamatosan.az ágyikó áll,babakocsit,rezgő pihiszéket vettem illetve sok baba rucit is.én sajna nem vagyok a legtürelmesebb ember így vásárlási lázban égek.
2016. júl. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok:2kg-ot híztam eddig de nagy pocim van. Szeptember végéig melózok.
2016. júl. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!