Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Hányadik héten tették rendbe...

Hányadik héten tették rendbe a baba ruháit ?mosás vasalás?mikor pakoltatok be a táskába a szuleshez?

Figyelt kérdés
2021. júl. 5. 12:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
32-35
2021. júl. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
36
2021. júl. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

27 hetes vagyok, még semmit nem készültem


Október3ra vagyok kiírva, majd szeptember elején elrendezek mindent.


Fiam ruháit a 38.héten mostam ki, tettem szekrénybe. Sosem vasaltam semmit. A kórházas csomagot a szülés elött 3 nappal pakoltam be. Semmivel nem voltam elkésve

2021. júl. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%

Novemberben szültem. Nyáron kaptam egy zsák babaruhát, nagyon nagyon sokat, és a könnyebb szárogatás érdekében már augusztusban kihasználtam a napos időt, és 3 napig folyamatosan mostam, vasaltam. Akkor még nem volt olyan rossz a terhességem, és nem bántam meg, hogy akkor álltam neki, az utolsó hónapokban rosszabb lett volna ilyet csinálni.

Táskát már a 32.héten készítettem össze, egy listát írtam azokról a holmikról, amiket közvetlen indulás előtt kellett bepakolni, így semmi sem maradt el.

2021. júl. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
36 hetes vagyok, most szárad az utolsó adag babaruha. A kórházi cuccok egy (kisebb) részét már egy kupacba pakoltam, pár napon belül tervezem, hogy már tényleg befejezem.
2021. júl. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Az elsővel a táskát akkor pakoltam be, mielőtt elindultam volna a kórházba, amíg bent voltam anyukám elintézte a ruhákat (hosszú történet miért), a 2. szülés indított volt, előző este pakoltam be és azon a héten mostam/vasaltam.
2021. júl. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Kerek 35. héten. És milyen jól tettem. A kisasszony 3napra rá megszületett😄
2021. júl. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Fiammal a 30. héten már kimostam, vasaltam a ruhákat. Költözés miatt a kórház pakkom is összepakoltam akkor.

Most a lányommal a 33.héten ott tartok, hogy összeírtam mit kell vennem. Mivel a következő 2 hétben nem leszünk itthon, így valószínűleg még a hétvégén össze is pakolok.

2021. júl. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!