Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » A gyermek szandálnál meddig...

A gyermek szandálnál meddig kell érjen a gyermek lába, hogy az se kicsi se nagy ne legyen rá? Pl.egy DD.step szandál esetén. (Fotót a neten nézzétek légyszi)

Figyelt kérdés
Ha a vonalon van a nagylábujj akkor az már kicsi?
2021. júl. 20. 17:24
 1/7 A kérdező kommentje:

Bocsánat, a vonalon azt a varrásra értettem.

Csatoltam egy képet is.


[link]

2021. júl. 20. 17:27
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha áll, és nem lóg túl a lába az egész szandin, akkor pont jó. Ha nem akarod, hogy jövő hétre kinője, akkor próbáld fel az egy számmal nagyobbat, ott már csak azt tudom mondani, hogy ha idétlenül néz ki, akkor nagy.
2021. júl. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Az egész szandin nem lóg túl, csak a varráson van a nagylábujja. Tényleg olyan pont most jó. Az egyel nagyobban pedig picivel, pár milliméterrel a vonal alatt. Őszre és télre is szeretném ha jó lenne még rá. Emiatt vacilálok. Azt sem szeretném ha 3 hónap alatt kinőné de nagyot sem szeretnék, amiben csetlik-botlik.
2021. júl. 20. 17:47
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Így én az egyel nagyobbat venném.
2021. júl. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! Én is így fogok tenni. :)
2021. júl. 20. 20:49
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
egyel nagyobbat vegyėl .
2021. júl. 21. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Úgy lesz! :)
2021. júl. 21. 09:42

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!