Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Milyen a jó első cipő/cipőmárka?

Milyen a jó első cipő/cipőmárka?

Figyelt kérdés

Kaptunk 36 pár szandált/cipőt unokatestvérektől kölcsön a lányomnak, 1 éves. Hamarosan megy bölcsibe.


Hogyan válasszam ki melyik a jó cipő? Eddig nem igazán hordott cipőt (szandált párszor).


Milyen a jó bölcsődés szandál?


Van benne Adidas, DD Steps, MD, RLauren, F&F. Nekem ezek a márkák nem mondanak semmit.


Vagy vegyek újat és kérjem meg az eladót, hogy segítsen? Köszi!


2021. júl. 30. 15:37
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ez a DDSteps a legkomolyabbnak tűnik, van abból két szandál, sztem azok elmennénk bölcsisnek, de olyan nehezek. Az normális? Pl. az Adidas az kis könnyű.
2021. júl. 30. 15:39
 2/11 A kérdező kommentje:

Ez az egyik DDsteps, megtaláltam: [link]


Ez jó lehet?

2021. júl. 30. 15:42
 3/11 anonim ***** válasza:
74%

Milyen a jó első cipő? Leginkább új.

Kisgyerek lábára nem szabad használt cipőt venni, amit már más kigyúrt. Minden ember lába más, kényelmetlen lesz neki a más által használt. Próbáld csak ki , lépj bele más cipőjébe, érezni fogod.

Ruhát veszek használtat, de cipőt nem szabad, ezen nem szabad spórolni. Egy életre tönkre teheted a lábát.

2021. júl. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%

#3

Igaz.

2021. júl. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
39%
Vegyél újat. Még az olcsó bokafogós is jobb mint a használt.
2021. júl. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
38%

Ennyi idős gyerekek nem tapossák ki, gyorsan àtnövik.

Konduktor mondta.


Viszont úgy én is újat vennék, hogy használt és még kérik vissza.


Gyerekfüggő mi a jó...


Lányomnak az Elefanten,Superfit

Fiamnak csakis a DDstep, vagy Nike. Nem megy bele másba a lába, csak, ha 1,5 számmal nagyobb ( magas, széles)


Szomszéd gyereknek meg kell a supinált is..

Úgyh. gyerekfüggő tényleg.


A DDsteppek pont, hogy könnyűek, de én csak “barefood” típust veszek belőle.

2021. júl. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
60%

"Ennyi idős gyerekek nem tapossák ki, gyorsan àtnövik.


Konduktor mondta."


Haha, dehogynem. Csak épp akkor látszik szemmel is, ha van valamilyen rendellenesség.

pl: lányomnak hipotónia miatt túlzottan bedől. Egy cipőjét nem tudtam rádani a kistestvérére. Azt se, amit csak 1 hónapig hordott.

Viszont biztos lehetsz benne, hogy a "normál" lábú is kitapossa annyira, hogy nem ideális.

Egyedül átnőtt cipőt vagy tényleg 1-2 alkalommal hordott használtat adnék.

2021. júl. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Puhatalpú, pl. Pediped vált be nekünk. Ha olyan a talaj, akkor Liliputi.
2021. júl. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

8


Nàlunk puhatalpút nem engednek


Egyèbkènt otthon mi isazt adunk a gyerekekre

2021. júl. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
65%

Minden gyerek lába más. Nagyon egészségtelen a használt cipő, hiába alig volt lábon. Főleg első cipő... hidd el. Jobb rááldozni az az összeget egy új darabra, mint utána szenvedni.

Én is veszek használt ruhát, még turizni is elmegyek néha, de lábbeli az más, kizárólag új.


Amúgy a D.D.Step jó márka, mindkét gyerekem használta benticipőnek is ezt a márkát, egyáltalán nem nehezek. Ezenkívül volt még az Elefanten volt, ami a legjobban bevált. Hosszú távon ezeket hordták, de voltak sportcipőik is.

2021. júl. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!