Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A D. D step cipőmárka jónak...

A D. D step cipőmárka jónak számít?

Figyelt kérdés
Kislányomnak lassan aktuális lesz az első cipőjének megvétele. Nézegetem a különböző cipőmárkákat. A D.D step olcsóbb, mint pl a szamos cipők. Minőségbeli különbségeket jelent, hogy olcsóbbak, vagy nyugodtan vehetek neki D.D stepet? A másik az elephanten márka, amivel kapcsolatban tanácstalan vagyok. A lényeg az, hogy olyan cipőt keresek, ami a legjobb a lábnak és a legminőségibb.
2015. febr. 25. 13:58
 1/10 anonim ***** válasza:
A lényeg , hogy minél puhább legyen a talpa és fogja a bokáját. Mi superfitet használunk , de elephantenből is láttam már nagyon puha talpú cipellőt. A dd steppel még nem találkoztam, de mi is néhány hónapja vagyunk cipősök.
2015. febr. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is d.d step cipő volt az első cipőcske, én személy szerint imádom ezt a márkát. Téli csizmája, szandálja, szandicipője minden ilyen a kislányomnak. Csak a sportcipő más :)
2015. febr. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekünk ilyen az első nem puhatalpú cipőnk, nincs vele gond, szerintem túlságosan aggasztják az anyukákat ezzel a cipő dologgal, nem lesz baja tőle, bármilyen is, főként első cipőnek, mert kb napi max 2-3 órát lesz rajta, ilyen hűvősebb időben még kevesebb időt fog kint sétálni. A lényeg, hogy hajlékony legyen a talpa. Rápróbálod a boltban és látod, hogy megy benne.
2015. febr. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

3-as: azért azt nem mondanám hogy felesleges para, főleg, hogy az ovoda végére a gyerekek közel felének van problémája, lúdtalpa, stb.


A D.D Step jó márka, ahogy a Szamos is. Puha, hajtogatható talp, bőr cipő, magas boka, ezeket találtam én is eddig. Mi is első cipő keresésben vagyunk, csak fiúnak :) Hosszú napok óta olvasok ezekről.

2015. febr. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Valóban az őrületbe kerget a cipő kérdés. Mindenki azt mondja, hogy nagyon meg kell nézni mit adok a lábára. Van ezer márka drágább-olcsóbb és lehetetlen eldönteni mi a jó. Én úgy vagyok általában a dolgokkal, hogy nem mindig a drágább a jobb. Jártunk Dévényre ott mondta a gyógytornász, hogy szupinált cipő kell majd, mert már most látszik, hogy a bokái és a lábacskái nem úgy állnak, ahogy kellene. Na ezzel végképp eltanácstalanodtam cipő terén. Azon azért sokszor eltűnődök, hogy nem egy ismerősöm vette komolyan a cipő témát, kifejezetten drága, minőségi cipőket vettek és mégis mindegyik gyereknek 10 éves korára bokasüllyedése lett.
2015. febr. 25. 14:25
 6/10 anonim ***** válasza:
A D D Step kifejezetten jó márka. Mi nagyon szeretjük, főleg mert a fiamnak magas a lábfeje és ez pont ilyen gyerekeknek való.
2015. febr. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Jó márka.Én első cipőnek Elephantent vettem a kicsinek.
2015. febr. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Jó a minősége, de nekem nem tetszik, hogy nagyon hamar megkopik a színe. Már több D.D.Step cipője volt a lányomnak, de valahogy egy idő után mindig úgy néztek ki, mintha ezer éve hordaná őket. Pedig vigyázott rájuk, nem nyúzta, ápoltuk is.

Nekünk az Elefanten és a Siesta cipők jöttek be leginkább.

2015. febr. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2015. febr. 25. 21:24
 10/10 anonim ***** válasza:
Mi angliaba hozatjuk a gyerekeinknak a dd stepet. Tobbszor allitottak mar meg utcan honnan van a cipojuk, mert olyan jonak tunik, hogy ok is vennenek. Mi imadjuk ezt a markat. Ortopedus ajanlotta nekunk es azota is ezt vesszuk 😊
2015. febr. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!