Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Hol vásárolhatnék leggings...

Hol vásárolhatnék leggings vastagságú, de bővebb szárú nadrágot 98/104-esben fiúnak?

Figyelt kérdés

Bölcsis benti nadrágnak keresnék vékony pamutnadrágokat.

Nem passzés, hanem gumiházas derekú lenne az ideális, mert vékony derekú gyerek.

Tudtok ilyet?

Hm-ben csak futtert (vékony melegítő anyag) találok, de azok is nagyon totyakosak és a behúzó ellenére túl nagyok derékban.


Ti mit adtok bölcsis fiúgyerekre?

Melegítőhöz túl meleg lesz a csoportszoba.



2021. aug. 1. 20:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a h and m tökéletes, pamut, vékony, nem tudom arra gondolsz-e a leírásban, 5 ezer ft 3 db, tavalyi ár, máshol nem találtam ilyet.
2021. aug. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Esetleg be tudod linkelni?
2021. aug. 1. 21:00
 3/9 Derjaderja ***** válasza:
81%
Szerintem is a hm-nek ez a kis zsinóros hosszú nadrágja szuper.
2021. aug. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Derjaderja ***** válasza:
85%

[link]


Azt hiszem ez.

2021. aug. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szinte az összes bölcsis nadrágja a fiamnak Pepco-s. Kényelmesek, és bőven kiszolgálja.
2021. aug. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Az ikreimnek ilyen volt bölcsiben. Normál testalkata "dagi" szabásút rendeltem, hogy ne legyen cuppanós. Nagyon kényelmes volt, jól tartott a dereka is, mégis kicsit elállt a lábuktól.

2021. aug. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

4,

74-es méretben volt ilyenünk, de összehúzva is leesett róla. Akkor nőtt bele derékban, amikor lábszáráig sem ért. A vastagság egyébként ez, ilyenre gondoltam volna,csak jobb szabású, nem kötős.

5, Köszi a tippet, bár nem bízom benne. Eddig semmit se találtam a Pepcoban a fiamra a méretében. 98 felett szinte semmi sincs és a 98 is inkább 86.

6, sajnos semmi nincs 98 felett.

2021. aug. 2. 08:12
 8/9 anonim ***** válasza:
85%
Nyugodtan, de komolyan egész nyugodtan adhatsz rá leggings-t, ami nem rózsaszín, most bölcsis gyereken, akin pelenka is van, szerinted ki nézi ? Sokkal idősebb gyerekeknek is jó választás, nem hogy egy bölcsisnek !
2021. aug. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nem szereti a tapadós holmikat, a harisnyát sem.

És már nem pelenkás.

Lányomra is addig adtam csak tapadósat hosszú póló nélkül, amíg pelenkás volt.

2021. aug. 9. 10:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!