Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Miért szidja szinte mindenki...

Miért szidja szinte mindenki a Pepcos ruhákat?

Figyelt kérdés

Nekem érdekes módon soha nem volt semmi bajom velük, de mindenki lehúzza, hogy milyen gáz, rossz minőség.


Totál méretarányosak, sőt valamelyik darabból még kisebb is kell, mint más márkából.

120 cm magas, 24 kg fiamra a 116 vagy 122 simán jó, pedig nem vékony.

Szárítógépet is bírja. Nem megy össze, nem deformálódik. Egy matricás pólón viszonylag hamar megtört a minta, max ennyi volt a hátrány.

Szeretem, hogy nem bolyhosadnak, ellenben egy 7 ezres H&M pulcsival pl…


Megszoktam nézni mit veszek.

Én is fogtam már meg olyan darabot, aminek éreztem az anyagán, hogy totál műszálas vagy épp pelenkavékony.


2021. okt. 12. 15:14
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
52%
Nekem sincs bajom velük. Szimte csak ott vásárolok a gyereknek, 40°-on mosom és szárítógépben szárítom, soha egyik sem ment még tönkre.
2021. okt. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
72%

Nekem vegyes tapasztalatom van.

Volt h kifogtam jót és volt h rosszat is.

A lányoknak én is nagyon szeretek ott alkalni ruhát venni, vagy tüllös szoknyát. Olcsó, csini ruháik szokrak lenni.

A kabátokkal is megvok edfig elégedve.

A h&m c&a kikk pepco f&f nekem egyre megy.

Mindegyikből fogtam ki nagyon jót jó áron, és nagyon gagyit is.

Ami nekem eddig a legjobban bejött s lidl márkás ruhák. Igaz a méretre figyelni kell (a lányomra egyel kissebb kellett mint a többiből) de minőségileg nem volt vele gondom

2021. okt. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
45%
#17 A pepcos meg 750. Bölcsiben meg mindegy, hogy mit koszol össze.
2021. okt. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

23, mégis milyen méretben?

Nemrég voltam bent kíváncsiságból: 1700 volt a legolcsóbb melegítő 98-as méretben (és még ronda is volt).

Az aldiban 1200-1400 és az nadrág is marad amíg ki nem növi. Ekkora méretet már simán 1 évet hordta a nagyobb gyerekem is.

2021. okt. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
27%
92-es nadrágokat vettem és 98-as pulcsikat, mindnek 750 volt darabja.
2021. okt. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
A 92-es bébiméret a pepcoban, viszont a 98 mar kisgyerek és indokolatlanul drága.
2021. okt. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Nagyon rossz,alig bírtam ráadani a gyerekre a nyak résznél a pulóvert,egyáltalán nem enged az anyag.Mosás után megtekeredett,Nyáron alig bírtam lehámozni a napozót a babáról amúgy is kényes a bőre.

Műanyag,borzalmas minden ott.

1x vettem egy vágódeszkát a második mosogatás után kettévált.

Ahh borzalmas...

2021. okt. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Az F&F ruhák nincsenek pepco szinten. Anyagra, varrásra meg divatosságra is legalább a H&Met ütik. Az auchanos cuccok is jobbak, mint a pepco/kik..
2021. okt. 13. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Ócskák! Két gyerekre vásároltam ott mindig. De mostanában semmit nem veszek. Régen jó volt a ruha minősége de most borzasztó. A kilenc éves lányomra amúgysincs nagyon ruha de az egy évesemnek se veszek többet ott semmit.

A nagylány ruhái összementek a mosásban mindig pedig 40 fokon mosok.

A cicanadrágok 2 mosást bírtak és kilyukadtaka középen.

A kabátokon rossz a cipzár.

A kisfiamnak vettem párszor ruhát.

A nadrágok bolyhosodnak és kifakulnak. Volt két vékony mackónacija amit ott vettem de talán az 5.alkalom után kilyukadtak a térdén és szétmentek a varrásnál.

A bodyk műszálas anyagból vannak és a kabátokon szintén rossz a cipzár.

A női ruhák is összemennek pár mosás után.

Max amit ott veszek az a lakásdekor és ennyi.

Lehet, hogy én vagyok ennyire szerencsétlen de mindig befürödtem a Pepcoval.

A Sinsay és a H&M-nél nincs jobb.

Nem szeretek drága ruhát venni a kicsinek mert úgyis elajándékozom ha kinövi de e Sinsay és H&M-es ruhákat nyúzhatjuk hónapokig és mégse lyukad ki vagy szakad el.

2021. okt. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!