Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Ingyen elvihető babaruhákkal...

Ingyen elvihető babaruhákkal kapcsolatos kérdés?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Érdeklődni szeretnék, hogy nem e tudtok olyan oldalakat, csoportokat ahonnan tudna segítséget kérni rászoruló kismama? (Babaruházat stb)

Köszönöm szépen a választ előre is.


2021. nov. 12. 15:28
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Igen sajnos én is jártam már úgy,hogy amiket kinőttek a gyerekek odaadtam olyanoknak ,akiket nem ismerek és értékesítve lettek a ruhák.

De ezt a hölgyet nagyon régóta ismerem,ezért is szeretnék segíteni nekik ebben.

2021. nov. 12. 20:02
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

védőnő, családsegítő szolgálat. Mi most sokáig nem fogadhattunk el ruhát, egy ideje lehet hozni, de KARANTÉNBA KELL TENNI a ruhát... vicc amúgy :D na szóval 2 napig nem szabad hozzányúlni, utána ki kell mosni, és akkor szabad kiadni... nálunk jó, mert van komfortszolgáltatásunk és lehet mosni, de a védőnő pl. lehet nem tudta megoldani, és azért nem tudott adni


de ha te kiírod, hogy hátrányos helyzetű családnak keresel ezt és ezt, akkor össze fogják dobni az emberek (helyi csoportban érdemes)

2021. nov. 13. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!