Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Mit gondoltok, téli öltözéknek...

Mit gondoltok, téli öltözéknek ez a bundás kétrészes overál elég meleg? Làbbelit milyet ajánlanátok?

Figyelt kérdés

[link]


Tavaly nyári a kislányom, így az idei az első tél, hogy szaladgálós, vízhatlan ruha is kell 😊


Minden tippet, ötletet szívesen fogadok!!


2021. dec. 5. 13:15
 1/6 anonim ***** válasza:
53%

Mi kerül ezen ennyibe?

Mivel noname márka nem lehet megmondani, hogy jó-e.

Ami jó: aldis, lidl-ös, decathlonos.

2021. dec. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Az ára tényleg borsos, de 86-ost egy webáruházban nem találtam eddig, csak ezt 😕 Lidliben sincs a méretünk, Aldi nincs errefelé,szóval megszívtuk.


A poláros vagy az ilyen bundás jobb egyébként?

2021. dec. 5. 13:24
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább az egybe részest preferálom. Főleg amíg kisebb.
2021. dec. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Jaj, köszi a kommentet, a decathlont megnézem!! Ment a zöld!
2021. dec. 5. 13:25
 5/6 A kérdező kommentje:

Egyberészest amióta jön, megy, sose tűrte meg, mivel állandóan hajolgat, matat, kapirgál, kényelmetlen neki, legalábbis ezt vettem észre, mintha egy kényszerzubbonyban lenne.

Pedig abból a kínálat is nagyobb...

2021. dec. 5. 13:28
 6/6 anonim ***** válasza:
83%
Kinai aruhazakba fele aron vannak ilyenek. Nezd meg. En anno ott vettem kis meretet. Utana meg Lidl.
2021. dec. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!