Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Tudnátok linkelni szép overálo...

Tudnátok linkelni szép overálokat 4-5 éves kislánynak? Ha lehet kétrészest.

Figyelt kérdés
Ti milyen overált vesztek/vettetek télre?
2013. okt. 15. 10:15
 1/7 anonim ***** válasza:
milyen árkategóriában linkeljünk?
2013. okt. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mindegy az ár.
2013. okt. 15. 11:11
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha lenne 128-as méretben ilyet vennék


[link]

2013. okt. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Kedves 2., nem tudom melyikre gondoltál, mert egy csomó képet kiadott.

Egyébként pont most voltam az Intersportba és Etirel van nagyobb méretben is. Nekem leginkább a zöld meg sárgás színű overálok tetszettek ott, de nem tudom nem-e túl fiús, való az lánynak? Aki járt mostanában ebbe a boltba biztos tudja melyikre gondolok.

2013. okt. 15. 16:13
 5/7 anonim ***** válasza:
hogyha lejebb tekersz egy kicsit,pont beadja azt az overált :)
2013. okt. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Itt egybereszes overalok vannak, de nagyon szeretem a minoseget, kisfiambak is innen rendeltem, ingyen van a szallitas.

[link]

Vagy a brendonban szoktak szepek, ketreszesek is lenni es jo a minoseguk. Nezz szet a weboldalukon, bar webes rendelesre nekik alig van.

2013. okt. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Mostmár látom. :-) Na ilyet láttam pont az Intersportban, igaz kétrészes nem volt nagy méretben, viszont egyrészesben volt ugyanilyen színben. Nekem is nagyon tetszik, de volt ugyanilyen sötétkékben is, az még jobban.

Kedves utolsó, azok is nagyon szépek amit te linkeltél. Csak jobb lenne ha élőben látnám mekkora, felpróbálhatnánk.

Esetleg a Hervisben szoktak lenni overállok kicsiknek?

2013. okt. 16. 10:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!