Melyik a "legártartóbb", legtöbbért eladható ruha márka? H&m, Next, Pepco..?

Figyelt kérdés
Van 3 gyermekem, a legtöbb ruhájukat annó turiban vettem, mindig vadászgattam rájuk. Tovább adtam a ruhákat, most egy sincs. Időközben vállaltunk még egy gyermeket, most vagyok 30 hetes várandós. Őszintén most semmi időm, kedvem turiba járkálni... Megrendelném online az adott méretéből mindent, ami kell, majd eladnám egyben használtan. Melyik márka éri meg a legjobban? Melyiket veszik sokan és lehet eladni normális áron?
2022. jan. 4. 13:41
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
53%

Hát a pepco különösen gagyi minőség szerintem...A HM is "egyszerhasználatos" (mármint nem egyszer felvenni, hanem egy gyerek alatt elhasználódik)


a NEXT-ről jókat hallottam, de nekem csak felnőtt cuccom volt onnan (turiból)

2022. jan. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
61%

Pepco tényleg gagyi, még szinte egy gyereket sem szolgál ki, nem véletlen ilyen olcsó. Ilyen kategória még a sinsay, olcsó, de talán jobb minőségű, mint a pepco, de egy gyerekre.

H&m szerintem eladható, szoktam használtan venni, egy gyerek után nem kuka.

Next biztosan eladható. Szerintem Reserved is, és "name it" is, primark is.

2022. jan. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
70%
Lehet ugyanúgy pénzednél leszel ha megveszed az olcsót és utána elajandékozod, mintha megveszed a jó minőséget/drágát és eladod fele/negyede áron. Ez is megfontolandó.
2022. jan. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
És a többi? C&A, reserved, F&F.. Nem ismerem sajnos ezeket igazán.
2022. jan. 4. 13:57
 5/20 anonim ***** válasza:
67%
Mamas & Papas
2022. jan. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
24%
Első válaszolótól kérdezném, akkor véleménye szerint melyik a minőségi babaruha?
2022. jan. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
31%
Ezek közül a "márkák" közül egyik se
2022. jan. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
79%
Én F&F et veszek a fiamnak, szerintem árban az egyik legjobb, minősége is jó (legalábbis nekem megfelel). Mivel nem túl drága így használtan inkább ruhacsomagként adnám nagyobb összegért, minthogy 1-1 bodyt 500ftért
2022. jan. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem nem érdemes drágát venni.Használtan nem hiszem hogy sokat adnak egy bébi ruháért.Én a pepcoból nem vennék,nézegesd a leárazásokat.
2022. jan. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
57%

Én csak turiztam, illetve Marketplacen vettem és kaptam babaruhákat.


A Pepco tényleg brutál rossz minőség, most kúszik-mászik a fiam, az ajándékba kapott Perces nadrágok úgy néztek ki 3 alkalom után, mint amit a kutya szájából szedtek ki.


De pl. sok Next és Primark babaruhát turiztam, nekem azok bírják a legjobban. Nem tudom, használta-e őket más baba is, vagy csak úgy bekerültek a turiba, mert teljesen újszerűnek tűntek, ezek javarésze nálunk jó lesz a második babának is, nem használódnak el olyan könnyen. Az F and F is jó. Az H&M olyan közepes szerintem, ami a használódást illeti.


Viszont nem hiszem, hogy ezek áttartó ruhák, én csomagban 250-350 forintért vettem darabját a ruháknak.

2022. jan. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!