Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Mennyi babaruhával készültetek?

Mennyi babaruhával készültetek?

Figyelt kérdés

Mennyi kisruhát vettetek meg előre?

Én úgy gondoltam, hogy veszek 56-62-68-as méreteket előre, hogy az első időben (alap darabokhoz) legyen mihez nyúlni. Miből mennyit?

Amíg pici a body-rugi kombóra gondoltam… talán az a legpraktikusabb.. esetleg ilyen pici talpas?naci.

Méretenként 5 rövid, 5 hosszú body… ?


2022. jan. 24. 18:58
 1/10 anonim ***** válasza:

Body-rugi a legegyszerűbb. Bodyból rövid ujjú átlapolós, rugiból bő ujjú, elöl patentos vagy cippzáras, fenekén is kényelmesen nyitható. Ez a legpraktikusabb: minél gyorsabban rá lehessen adni, ha már sír az éhségtől. (Persze majd meglátod, a te babád milyen, mennyire akarod bonyolítani.)


Én az 50-56-62 méreteket együtt haszntam, így volt 10-15 rend ruha. Néha egy nap alatt elment 5, mert lebukta, kipisilt a pelusból, ráfolyt a tej a másik mellemből stb. Vennni alig vettem, kaptunk használtan sokat, a legcélszerűbbeket használtuk.

2022. jan. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Szia! Köszönöm, hogy írtál. Mi nem kapunk sehonnan, így meg kell vennünk a ruhákat (is).


Én is gondoltam rá, ha kifolyik a pisi, bukik… akkor át kell öltöztetni.

Külön szeretném mosni a babaruhákat, legalábbis az elején ez a terv, pici ruhákból mire összejön egy gép, az idő.

2022. jan. 24. 20:07
 3/10 anonim ***** válasza:

Nálunk nagyon meleg van (panel), nem rétegezek, így is izzad. A h&m átlapolós bodykat nagyon szeretem. Jó az anyaga, könnyű feladni a babára, és árban is szuper. Nadrággal hordja, főleg talpas nacikat vettem szintén h&m. Külön tetszik, hogy nem gumis a dereka, így nem szorít.

Rugdalózókat is vettem, ebből az a praktikus, amit a lehető legjobban szét lehet patentolni. Szintén h&m darabok vannak többbségben. Szeretem, hogy több darabos szettben lehet megvenni, így jó áron van

2022. jan. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
meretenkent 6-8 szettet
2022. jan. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én is 68as méretig vásároltam be, rövid bady ,hosszú bady, rugdalózó, talpas naci és sima naci. 7-8 szett minden méretből volt minimum, sok baleset történhet.
2022. jan. 25. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen nektek! Akkor kicsit megemelem a számokat, és valószínű nem lesz gond!😊😊
2022. jan. 25. 05:53
 7/10 anonim ***** válasza:

5 db az kevés lesz, az szinte biztos. Pláne ha nem is akarsz naponta mosni. 68 előre teljesen felesleges, az 3-6 hónapos méret. Mikor fogsz szülni?


#5. Bady? Nemár…

2022. jan. 25. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Igen, átgondoltam, 10 körüli lesz.

Március végére vagyok kiírva.

2022. jan. 25. 07:51
 9/10 anonim ***** válasza:
Mi a sok bukás miatt (meg a tejem is ömlött) sok textilpelust használtunk, eleinte 5 rend ruha+a pelusok megtöltötték a gépet. A baba törölközőt, szoptatós melltartót is beletwttem.
2022. jan. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2022. jan. 27. 11:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!