Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Amikor szülés előtt készültete...

Amikor szülés előtt készültetek lelkileg a nagy fájdalomra, sokkal jobban fájt végül mint ahogy elképzeltétek? Álmomban már vajúdtam😅

Figyelt kérdés
2020. okt. 1. 13:48
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
81%
Sokkal kevésbé fájt, mint amire számítottam.
2020. okt. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Dejó🙂 Remélem így leszek én is.
2020. okt. 1. 13:52
 3/26 anonim ***** válasza:
84%
Én egyáltalán nem készültem, mert nem féltem tőle, úgy voltam vele, hogy úgy sem tudom kikerülni, túl kell lenni rajta, jó lesz az eredmény. Hát sokkal jobban fájt mint ahogy azt el lehet képzelni, rendesen azt hittem, hogy meghalok. Bocsi ha megijesztelek. De szerencsére a nagyon durva rész az csak kb 6 óra volt. Előtte még 12 órát "kellemesen" nevetgélve vajúdgáltam a férjemmel :D
2020. okt. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
74%
Én sem az elsőnél, sem most a másodiknál nem készültem rá, nem foglalkoztam vele előre, hogy mennyire fog fájni (pedig most tudtam, hogy milyen fájdalom), de hidd el, erre nem is lehet felkészülni, ilyen fájdalmat nem ismersz, amíg nem szülsz. Nekem a második szülésem 2 óra volt, de abban a 2 órában tényleg azt hittem ott pusztulok. Az viszont tény, hogy teljesen megéri és viszonylag gyorsan elfelejti az ember azt a fájdalmat. Gyors szülést kívánok!
2020. okt. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
97%

Jobban fájt, mint gondoltam. Azt a fájdalmat előtte nem tapasztaltam, így nem egész két hónappal utána pedig konkrétan nem is tudom visszaidézni vagy mihez hasonlítani.


De! Paradox módon sokkal kevésbé volt kellemetlen és kibírhatatlan, mint hittem. Túl lehet élni.

2020. okt. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
83%
Nem készültem semmilyen nagy fájdalomra, és szerencsére kibírható volt.
2020. okt. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
93%
Kevésbé fájt,mint amire számítottam 😁
2020. okt. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek.🙂
2020. okt. 1. 14:58
 9/26 anonim ***** válasza:
96%

Nem készültem, biztos voltam benne, hogy bele fogok halni 😅

(engem egy gyantázással ki lehetne végezni)

De meglepő módon túléltem mindkét szülést.

Talán ennél csak a fogciszta műtét fájt jobban amikor nem hatott az érzéstelenítő

2020. okt. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
95%

Elsőre jobban fájt.



Màsodikra viszont egyáltalán nem féltem.

Fájdalomra készültem, nem úgy fájt, ahogy emlékszem..


Be merem vállalni a 3. Szülést is..szerintem ez mindent elmond

2020. okt. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!