Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Miért vesznek sokan Pepcos...

Miért vesznek sokan Pepcos ruhát minőségibb használt helyett?

Figyelt kérdés

A Pepcos ruhák elég ismertek a rossz minőségükről, nekünk is van pár, na soha többet... 2-3 mosás után fakulnak, a nadrágok térdén az anyag elvékonyodik, egy kúszó-mászó gyereken pillanatok alatt vállalhatatlanná válik....


5-1200 forint egy Pepcos ruha, ennyi pénzért, sőt kevesebbért ezerszer különb ruhákat vettem a turbina, jobb márkákat, amelyek tök újnak tűntek és amik a gyereken sem mentek tönkre. A Pepcos volt az, amit már el se tudtam rakni a második gyereknek, mert tényleg annyira gané állapotban voltak...


Én nem értem, sokan azt mondják, azért veszik, mert olcsó, de ha nem futja minőségibb új ruhára, miért nem vesznek inkább minőségibb használtat? Vagy mindegy, csak új legyen?


Na de, ha a spórolás a cél, akkor is kifizetődőbb egy kilós turiban 3-400 forintért megvenni egy Next nadrágot, amit másik gyerek is tud használni, mint 900 forintért a Pepcoban venni, aztán kidobni



2022. febr. 12. 17:23
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
83%
Én abszolút nem tapasztaltam azt,hogy a pepcos rossz lenne. Még sose nyúlt ki,nem fakult. Gondolom mosógépfüggő is
2022. febr. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 NTBS ***** válasza:
41%
Sokan a használt ruhát lenézik. A Pepco meg olcsó, új, gyengébb minőséggel. Egyszer vettem magamnak 3 pólót a Pepcoban , de borzasztó. Mosás után vasalni kell, hogy fel lehessen venni.
2022. febr. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
89%
Sokan például nem szeretnek turizni. Én sem szeretek, egyedül a Hádába járok. De neked egyenként miért is nem mindegy? 🤔
2022. febr. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:
3-as, nekem mindegy, de azért még lehetek kíváncsi a miértre, nem? Biztos te is kíváncsi vagyok dolgokra, és tudod, ez egy ilyen kérdezős oldal.
2022. febr. 12. 17:38
 5/36 anonim ***** válasza:
93%
Nekünk van pepco-s body néhány, semmi baj nincs velük. A ruháink többsége használt, rokonoktól kaptuk. A néhány hiányzó darabot gyorsabb nekem újonnan megvenni, mint turiban összevadászni. A saját ruháim közül sok turis, sőt a rokonaim is szoktak ott venni nekünk is, ha kezükbe akad valami jó.
2022. febr. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim válasza:
96%
Turizni sok idő. És semmi garancia arra, hogy a megfelelő méretben van éppen az, amire szükség van. Én macinacikat veszek a gyereknek Pepcoban. Mivel évente 2-3 méretet is nő, így az 1500 forintos gatya pont addig tart, amíg úgyis kinövi.
2022. febr. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
90%
Én pl jobb szeretem a használt, jobb cuccokat, de a Pepco itt van 2 percre (semmi más ruha bolt nincs, Tesco az F&F-fel 20p az még elérhető). Háda vagy ilyesmi nagyon messze van, így kb évente egyszer járok arra fele.
2022. febr. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
87%
Te miért vettél? Na, ők is azért.
2022. febr. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
90%
Hát nekem nem rosszabb mint a h&m es ruháink, aminek az anyaga pár mosás után nyúlik és apró lyukak is lesznek rajta.
2022. febr. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
90%
Én szeretem a Pepco-t. Arra, hogy pár hónap alatt kinője, vagy tönkre tegye a bölcsiben, teljesen megfelel. A szép elmenős ruháit nem ott veszem, de mindennapos használatra számomra verhetetlen ár-érték arányban. Nem tapasztaltam, hogy rossz lenne minőségben. 60 fokon mosok, szárítógépet is használok, és nem mennek tönkre.
2022. febr. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!