Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Májusi babának milyen ruhákra...

Májusi babának milyen ruhákra lesz szüksége?

Figyelt kérdés
Elkezdtem beszerezni már a baba holmikat. Őszintén megmondva a ruháknál elakadtam. Mindenki azt szajkózza, hogy kapott egy csomót abból válogatott stb Na mi nem kaptunk, főleg zsák szám nem. Ami nem baj,csak elveszek a boltokban a sorok között.

#babaruha #Május baba
2022. febr. 20. 16:53
 1/6 anonim ***** válasza:
52%

Kb minden, vastag harisnya, nadrág, hosszú rövid ujjú body, kabát, sapka, pulcsi.

Én vettem ezt azt, meg kaptunk is ajándékba, de 15ezer ft-ért vettem egy zsák használt babaruhát, ebben a korban csak esznek, alszanak, max. Buknak de még nem foltos a ruha, nem szakad ki, arra hogy napi 6x átoltoztessem, tökéletes volt, ha meg kellett menni orvoshoz, védőnőhöz, valahova az újat adtam rá.

De májusban tenyleg minden kell, lehet 5 fok is, meg 25 is.

2022. febr. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%

Vastag harisnya ?? Soha az eletben nem adtam a gyerekemre harisnyat, foleg nem vastagot majusban. 🤦🏻‍♀️


Kerdezo, rovid ujju body, vekony rugdalozo, nagyon ne vasarolj be , majd latod, lehet megint olyan nyar lesz hogy 3 honapig 40 fok, ugyhogy csak pelenka lesz rajta szeptemberig.

2022. febr. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
72%

Még márciusi gyerekre se kellett vastag harisnya, pulcsi meg mindenféle vacak. 🙈

Volt egy átmeneti polár overál és kész kampec. Az egyéb rétegzésre tökéletes volt a különböző vastagságú takaró. Májusinak még polar overált se vennék.

Első gyerekünk júniusi volt, neki még vettünk egy-két vastagot. Sose került rá.


Rövid body, pamut rugi, de ez is csak 56-osból.

62-esből csak rövid bodyt vennék első körben illetve par lenge napozót (nem napozni :D)

2022. febr. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Akkor nem kell elsőre olyan sokféle . Abban még adnátok tanácsot, hogy a babakocsiba mit tegyek? Zsák, pokróc,takaró valami kell? Illetve mikor hozzuk pl haza ; hordozóba csak a kis ruhája, takaró vagy kell valami extra?
2022. febr. 21. 06:22
 5/6 anonim ***** válasza:
26%

Nem tudjuk 26 fok verőfény lesz vagy 2 fok szélvihar

Ebben majd a kórházban tudnak segíteni, úgyis apa hozza a hordozót, hoz vele ruhát is

2022. febr. 21. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy megértetted a kérdést. Az ilyen válaszoló inkább ne írna semmit.
2022. febr. 21. 07:56

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!