Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Nem értem ezt a tipegő hálózsá...

Nem értem ezt a tipegő hálózsákot. Kint van a lába belőle? Zoknival kell hordani?

Figyelt kérdés

Nézegetem, hogy vegyek-e ilyet totyogó gyerekemnek. Ki kell bujtatni a lábát és akkor kell rá zokni alváshoz? Vagy rá kell hajtani a kamáslit? Akkor úgy tud benne menni?

Nem látok normális képet az interneten, hogy hogy áll a gyereken.


2022. márc. 19. 14:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb kamáslis, mikor alszik rá lehet hajtani a lábfejére, nem kell zokni. Más kérdés, hogy az én fiam jobb szerette a zoknit, így inkább azt kapott éjszakára.
2022. márc. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Kamáslisat vegyél sokkal praktikusabb, azt csak felhajtod és kész. Egyébként pedig a nem kamáslisnál zoknit adunk a gyerekre ugyanis fázik a lába és folyton kitakarózik. A kamásli amúgy kb olyan mint az újszülötteknél a visszahajtható ujj a kezüknél.

[link]

2022. márc. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
70%
Ezek a cseppke cuccok tényleg olyan jó minőségűek? Nagyon drágák.
2022. márc. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Olyat akarok, hogy amikor reggel felkel, akkor tudjon jönni egyből sétálva. Most térdelve jön ki reggel a szobájából, pedig tud már menni.
2022. márc. 19. 15:52
 5/6 anonim ***** válasza:
29%
8 éves lesz a gyerekem, de a mai napig kamáslis hálózsákban alszik, mert nem húzza magára a takarót. Nagyon jó minőségű a Cseppke, de máshol is be lehet szerezni.
2022. márc. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
76%
Jo a minosege,de baromi vekony a teli halozsak,az en lanyom meg panelban is fazott benne,a 23 C ban,plusz belest meg kulon pénzért varrnak bele,hat koszi. :/
2022. márc. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!