Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Hosszú ujjú bodyra adtok e...

Hosszú ujjú bodyra adtok e rugdalózót? Vagy csak rövid ujjúra?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 😊


Nemrég kezdtem el vásárolgatni a babáknak, már vettem is ezt azt az interneten, de tulajdonképpen a hosszú ujjú bodyval mi a helyzet? Adjátok rugdalózó alá? Vagy úgy van, hogy hosszú ujjú body+ nadrág+ zokni? És ha hidegebb van, akkor erre még egy melegebb felső öltözet? Leírná légyszi valaki, hogyan működik? Nem akarok feleslegesen minden összevásárolni, hisz mint hallottam, kevés ideig jók a babára az 56 méretek. Használtat nem kaptam senkitől, turi meg jó nincsen itt, csak nagyon lepukkantak vannak. 🙁 Köszönöm szépen előre is a segítséget. 🤗


2022. márc. 23. 16:39
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
72%
Én nadrágot nem vettem, és simán adok hosszú ujjú bodyra rugdalózót. Nálunk hűvösebb van a lakásban, így ez az általános öltözete, estére takarót is kap. Rövid ujjú bodyt ajd nyárra fogok venni. Amúgy 1 hónapos.
2022. márc. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
75%

Ha nadrágot veszel, akkor olyat aminek nem nyitott a szára, hanem olyan mint a rugdalózó lába, mert a zokni nem fog megmaradni a pici lábán :)

Én csak rövidujjú budyt adok a rugi alá, mert nem egyszerű rápaszírozni szegényre a két hosszúujjút.

2022. márc. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Hosszú ujjú bodyhoz én ujjatlan talpas rugdalózót adtam, ez volt a kedvencem. Vagy néha talpas nadrágot, vagy talp nélküli nadrág+zokni.
2022. márc. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Én rövid ujjúra adok hosszú ujjú rugdalózót.

Hosszú bodyra ujjatlan rugdalózót vagy ujjatlan hálózsákot vagy (talpas/zoknival) nadrágot

2022. márc. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat, segítséget mindenkinek. 🤗😊


#1 Mind a kettő egy méretű? Úgy értem, hogy a hosszú ujjú body és a rugdalózó is 56-os méret?

2022. márc. 23. 17:37
 6/23 A kérdező kommentje:
#2 Köszönöm! Vettem 3 párat, pedig hallottam erről, hogy pillanatok alatt lejön a lábukról. 😀 Viszont úgy vagyok vele, hogy akkor tök felesleges a nadrág+felső szett vásárlása, kivéve mint ahogy te is írtad, ha a nadrág talpas. Egyszerűbb csak venni body+rugdalózó szetteket és kész. 😁
2022. márc. 23. 17:40
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az bőven elég :)
2022. márc. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
72%
1 vagyok, igen, ugyanaz a méret. És amúgy nem olyan bonyolult ráadni. Nyilván rövid ujjú fölé könnyebb lenne sokkal, de úgy érzem hogy nálunk ahhoz túl hideg van, a kórházban volt úgy öltöztetve. Én úgy szoktam, hogy a rugdalózó ujjába benyúlok 2 ujjal kívülről, megfogom a baba kezét a csuklójánál, úgy, hogy hozzáfogom a body ujját is, és óvatosan kihúzom. Elsőre nem volt egyszerű, de bele lehet jönni.
2022. márc. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
38%
Biztos ufó vagyok. 2 éves a fiam. Soha nem adtam rá rugdalozot ÉS bodyt. Vagy egyik vagy másik. Nem is tudom ezt értelmezni most.
2022. márc. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
72%

52 centivel született a babám, úgyhogy most 6 hetesen jók az 56-os ruhák.


Ha tapasztaltabb lettem volna akkor úgy veszek ruhákat, hogy "new born" feliratúakat elsőre, aztán "up to 1 month" és utána az 56-ok.


De van baba aki 56 centivel születik úgyhogy tök lutri 😁

2022. márc. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!