Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Melyik oldalt ajánlanátok,ahol...

Melyik oldalt ajánlanátok,ahol jo minőségű babaruhák vannak,viszonylag jó áron? Ti hol vásároltatok ?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 9. 18:15
 1/8 anonim ***** válasza:
80%

Én itt vásároltam online: h and m, brendon, olivia babaruha

Személyesen: lidl, tesco, pepco.

2022. ápr. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
41%
Vagy jó minőség, vagy jó ár. A kettő együtt ha létezne, mindenki ott vásárolna.
2022. ápr. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
Lupilu a LIDL-ben, H&M. Illetve ritkán About you-n is ki lehet fogni 70%-os akciókat, a Name it márka nagyon jó.
2022. ápr. 14. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 7pettyi ***** válasza:
70%

Nekem a sinsay bevált. Sok akció

van es több darabos csomag is van. A tesco-s sem rossz. A pepco necces azt nem rakható pl.a szárítóba.Van ami úgy össze megy.hogy több méretet összeugrik.

2022. ápr. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 7pettyi ***** válasza:
100%
Sőt én használtan is vásárolok, nem szégyen. 😉
2022. ápr. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
4. sinsay se rakható szárítóba. nekünk van pár ilyen több darabos csomag, nekem nem jött be, mert durva az anyaga, mint a krepp papír.
2022. ápr. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
53%

Sinsay , mint jó minőség?! Aki ezt mondja az még nem látott jó minőségű ruhát. Fiamnak is van, de inkább az olcsó kategória, játszós, mint jó minőség. Az udvarra koszolni jó, de másra nem nagyon.

Ahol jó minőséget is lehet kapni az h&m, c&a pl, de ott sem mind. Az ára picit drágább, de megéri.

2022. ápr. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
70%

A Sinsay borzalom. Volt, hogy amikor kinyitottam a gyárilag zárt patentet az új ruhán, az elrepült… A legsilányabb műanyag címkét varrják be 6-7 lapos kiszerelésben a ruha saját cérnájával, ezért mindig varrni kell az eltávolítás után. Általában 2 méretet ugranak össze a babaruháik az első mosással. A pulcsik szélesek és rövidek, mintha kb.krumplibogarakra tervezték volna őket. A mintás dolgokkal vigyázni kell, mert minősíthetetlen a festék. Pl.egy csíkos bodyn a csíkok festettek, tehát csak az anyag egyik oldalára felmázolták. Abszurd. Természetesen teljesen rugalmatlan lett tőle az anyag. Vagy bordás szövésű body után úgy nézett ki a baba, mint egy reszelő. A Sinsay babacuccainak a 90%-át visszaküldtem. Babajátékaikat egyenesen betiltanám.

Pepcoban egyszer végignéztem a választékot, de így ránézésre Sinsay kategória egy az egyben.

A Müllerben kaphatókat szeretem, meg a H&M-ről rendelgetek. De a Müllerben több cucc jobb minőségű, mint a HM. Pl. H&M thermo babaharisnya 3000 Ft (egy mosás után 10 évesnek tűnik, érdes, a mintánál vékony), Müller 1600 Ft (sok mosás után is puha, minta is frottír). Mülleres bodyk is jók, szépek, olcsók, tartósak, csak a méretezésük inkább kisebb vagy pont jó.

2022. máj. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!