Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » A Reserved baba ruhák mérete...

A Reserved baba ruhák mérete mennyire pontos?

Figyelt kérdés

Szeretnék pár baba ruhát rendelni onnan, de nem ismerem a méretezést. Pl a Sinsay-nél ugye kisebb, a H&M-nél nagyobb.. ezekhez viszonyítva milyen ebben az üzletben?


Köszi a segítséget :)



2022. ápr. 10. 08:55
 1/7 anonim ***** válasza:
62%
H&m et ismerem attól kissebb, de szerintem méret arányos csak szűkebb fazonok, a badyt nem hosszba hanem széltébe nőttük ki, átlagos testakatú a fiam.
2022. ápr. 10. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%

Bady??? Az body… kinőttétek? Max a gyerek…


Szerintem méretaranyos. Minőségre jobb mint mostanában a H&M.

2022. ápr. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
Méretarányos.
2022. ápr. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
36%

Bady?? Ettől kiégek, BODY BOOOOODY O-val!!!!!! Bádinak ejtjük de ti nem tudtok olvasni?? Kinőttétek, jézusom, te is kinőtted?

Kisebb amúgy szerintem, szűk fazon, egy számmal nagyobbat szoktam venni mindig.

2022. ápr. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szűkebb fazon es nehéz feladni, mert nem olyan rugalmas anyag. Szépek es jo minőségüek egyébként, de emiatt a bodyt nem szerettem. Viszont pólók, felsők, pulcsik nagyon jok es szépek, es akcióban is sokszor szoktak lenni.
2022. ápr. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

És például nadrágnál is kisebb fazon?

2022. ápr. 11. 06:08
 7/7 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem is kisebb, szűkebb, nadrágoknál változó, a jegging szerű nadrág nagyon szűk, a farmer is, a gumi a derekán is szoros. Viszont a melegítő és basic legging nagyon kényelmes, annyi, hogy nagyobbat vásárolok egy mérettel mert magasak a kislányaim. Egyébként szerintem is jobb minőség mint a H&M, onnan mostanában nem vásárolok mert nagyon drasztikusan leromlott a minősége.
2022. ápr. 11. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!