Melyik budapesti Reserved üzletben van gyermekosztály, ahol az online rendelt ruhát cseréltetni tudom?

Figyelt kérdés
2019. jún. 27. 10:26
 1/7 anonim ***** válasza:
sztem az Árkádban van.
2019. jún. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Duna Pláza, Fszt. a mozgólépcsővel szemben.
2019. jún. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mammut!
2019. jún. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Shopmarkban van gyerekruha osztály de hogy neten rendelt ruhát ki tudod e cserélni azt nem tudom .
2019. jún. 28. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen az Árkádban van gyerekruha rész. De abban biztos vagy hogy online rendelést cserélnek, mert a H&M be pl nem cserélnek, mert az online os ruháknak más a kódja.
2019. jún. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
C&a H&M sem cserél online vett ruhákat a boltban csak úgy ha vissza küldöd postán egy megadott címre .
2019. jún. 29. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Ha boltba viszed vissza a terméket, akkor visszaveszik tőled a terméket, visszautalják az árát. És újra meg kell venned a terméket más méretben.

Igen sok más bolttal ellentétben Reservedbe nem muszáj visszapostázni az online rendelt termékeket, vissza is viheted boltba.

2020. okt. 21. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!