Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Reserved bodyk megfelelőek...

Reserved bodyk megfelelőek vékony testalkatú babákra?

Figyelt kérdés

Eddig a H&M bodykat vettem a kisfiamnak, aki vékony testalkatú és hosszú baba, ez megfelelt. Viszont a Reserved bodyk olyan cuki mintásak, de a képeken nagyon szélesen szabottnak tűnnek hogy nem merem megrendelni.


Valakinek van tapasztalata?



2022. ápr. 14. 07:53
 1/4 anonim ***** válasza:
79%

Szia!

Kisfiam 4 hónapos,

67 centi és 5800 gramm.

Hosszú vékony fiú.

A 68-as méret bő volt rá, de legalább rövid is :D

H&M vált be nekünk is, illetve a sinsay, bár az nem a legjobb minőség, többet nem veszek.

Nagyon jó viszont fazonban és minőségben a lidl babaruha, csak az meg nincs mindig.

2022. ápr. 14. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a Lidl botrány, legalábbis nálunk. Kemény durva az anyag mint a kartonpapír és feslik is. Sinsay dettó. A H&M is elég gyenge lett, ezeknél még a kik is jobb, csak ág meg hatalmas.

Nekem is hosszú vékony babám van, nekünk bejött a reserved. Minőségre is és méretre szintén.

2022. ápr. 14. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Pont hogy kifejezetten vékony gyerekekre jo a reserved, mert alapból vékony szabás, es az anyag se nagyon rugalmas. Emiatt en annyura nem szeretem, mert nehez feladni, szűk, pedig vékony a kisfiam. De különben szépek es jo minőségüek, egy próbát meger, hátha nektek bejon.
2022. ápr. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
80%
Az en normal gyerekemrol a reserved bodyt konkretan olloval vagtam le. A pepcos is jobb nekunk,a legjobb a c&a,de az inkabb testesebb babara. H&m ben anyag sincs mar,olyan vekony mint a gez. Next szuper dehat draga. George is hatalmas szeles meg az f&f is.
2022. ápr. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!