Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Mikortól érdemes, vagy nem...

Mikortól érdemes, vagy nem kényelmetlen nadrág-póló kombinációt adni babára body, rugdalózó helyett?

Figyelt kérdés
2022. máj. 5. 10:47
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
98-as méret után már nem kerestem nagyobbat. nagyjából ekkor lett szobatiszta is, teljesen jó volt pelus nélkül így a kombináció. Viszont pelussal így öltöztetve mindig lecsúszott a derekáról a pelenka, az zavart.
2022. máj. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Most kezd wcre járkálni, 2,5 éves. Így itthon már nem adok már rá olyat amit magától nem tud levenni. Szerintem innentől kezdve van értelme váltani.

Mikor kimegyünk és hűvös van, jobban szeretem a bodyt, nem lóg ki a dereka.

2022. máj. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Bodyt sokaig hasznaltuk. 2 evesen lett szobatiszta, akkor csereltem le. A rugik vegyen használtam a polo gatya kombinacioval. Mikor mihez volt kedvem.
2022. máj. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Vegyesen*
2022. máj. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Body alap. Én sokszor a nadrág póló kombót jobban szeretem a rugdalózónál. Azzal az a bajom, hogy ahhoz, hogy kényelmes legyen neki, pont jónak kell lennie méretben. Ha kicsit nagy, amint felhúzza a lábát, folyton kijön belőle, amint kicsit kicsi, nem tudja rendesen kinyújtani. Így nagyon rövid ideig szeretek egy adott méretet használni.
2022. máj. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!