Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Mibe öltöztetitek ilyenkor a...

Mibe öltöztetitek ilyenkor a babát?

Figyelt kérdés
Elkövettem a túlöltöztetés hibáját, amikor a pici kb.1 hónapos volt, meg is fázott, náthás volt. De azon kapom magam, hogy mióta volt ez a kis betegsége, hajlamos vagyok ebben a jó időben is (talán?) túlöltöztetni, most 9 hetes. Bent kb 22-23-24 fok van, változó, függ a kinti időjárástól, panelban lakunk. Kint pl. ma itt olyan 29. Tudom, minden baba más és ismerem a plusz 1 réteges szabályt is, de én nagyon melegvérű vagyok, félek, hogy nem mérvadó. Ti mit adtok a babátokra ilyen időben?

2022. máj. 20. 13:04
 1/9 A kérdező kommentje:
Bentre elég lenne neki a rövid body hosszú nacival, vagy a body is legyen hosszú??
2022. máj. 20. 13:09
 2/9 anonim ***** válasza:
35%
Én meg az 5 hónaposra is hosszú ujjas bodyt adok idebent plusz nadrágot. Kb 23-24 fok van itt is.
2022. máj. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
7 hónaposomra rövidujjú bodyt és kis rövidnadrágot. Jól el van benne.
2022. máj. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
71%
Rövid body vékony hosszú nadrág.
2022. máj. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Rövidujjú body+zokni itthonra, kintre ugyanez + rövidnaci vagy vékony hosszú. Attól függ, hogy babakocsival megyünk vagy hordozom. 5 hónapos. (Én meg mindig féltem, hogy alulöltöztetem, de eddig soha nem volt semmi baja.)
2022. máj. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Lehet beteg, de én úgy öltöztetem, ahogy én magam öltözök, nem a plusz 1 szabállyal. Eddig bejött. :)

Most bent rövid ujjú rugiban, naciban és zokniban van. Ha én magamon úgy érzem, hogy elviselnék egy vékonyabb pulcsit, akkor hosszú ujjú bodyt adok rá.

2022. máj. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
3 hónaposom rövid ujjú bodyban van és zokniban. És így is melege van.
2022. máj. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Bent rövid body semmi több. Kint babakocsiban plusz vékony nadrág, zokni, de napvédelemből. Nem jó, ha közvetlenül éri/égeti a nap. Ha babakocsi nélkül megyünk, akkor napkalap is.

Nem első gyerek.

2022. máj. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Rövid body, és vékony naci egy kis zoknival. 😊
2022. máj. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!