Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Babaruha csoportokban miért...

Babaruha csoportokban miért keresnek ruhákat ‚következő havi utalással’?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy rossz kategória, de beléptem egy baba ruhás csoportba, ahol elvileg márkás ruhákat adnak-vesznek, hogy megnézzem, hogy van e értelme eladni a kislányom kinőtt ruháit. Mostmár többször láttam, hogy valaki úgy keres ruhát, hogy következő havi utalással.

Igazából nem egészen értem a koncepciót (főleg, hogy nem hónap vége van, hanem 17.-e)


2022. jún. 17. 09:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
92%

A 17- e már honap vége!😅

Amugy lehet hogy akkora novi ki a gyereke a saját ruháit,lehet több volt a kiadása és ha ruhára is költ,akkor nem jön ki a hónapban...stb.Bármi lehet,nem értem ezen mi a meglepő?!

2022. jún. 17. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
48%
Micsoda rejtély...
2022. jún. 17. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Oké, akkor miért nem akkor írja ki, amikor van is rá pénze.

17-én 7 napja volt fizetés…

2022. jún. 17. 09:36
 4/18 anonim ***** válasza:
50%
Huuu basszus kérdezd meg tőle!Meg amugy mi közod hozzá?És honnan veszed hogy 10.- én van fizuja?A férjem pl.2.-án,3.-án meg kapja.
2022. jún. 17. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Semmi közöm hozzá, csak érdekel, hogy mi az oka és ez ilyen bevett eljárás-e.
2022. jún. 17. 09:44
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Nyilvánvaló, hogy miért. Akkor fog neki beleférni a költségvetésébe. Hogy miért előbb írja ki a kérdést, hát, gondolom azért, hogy addigra küldjenek neki képeket a cuccokról. Nem vagyok tagja ilyen oldalnak, nem találkoztam még így ezzel, de hát nem nehéz elképzelni, hogy mi lehet az ok. Ezért felesleges kérdést kiírni.
2022. jún. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
82%
direkt provokáció a kérdés, de a kérdező “sajnos” nem olyan válaszokat kapott amit szeretett volna 😂
2022. jún. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Már ne is haragudj, de téged ezen a kérdésen mégis mi provokál?

Nem mindenki fizetéstől fizetésig él és még soha nem találkoztam ilyesmivel, a boltban sem jövő hónapban fizetem ki a ruhát.

2022. jún. 17. 10:33
 9/18 anonim ***** válasza:
59%

3. Ja, mert a világon mindenki pont ugyanakkor kapja a fizetését, mint te...

És igen, van, akinek az adott havi fizetéséből nem jut még erre is, de mondjuk a következő hónapban meg már telne rá.

Talán azért nem akkor írja ki, mert ha megtetszik neki valami, akkor arra szeretne lecsapni.

2022. jún. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
86%

"Nem mindenki fizetéstől fizetésig él és még soha nem találkoztam ilyesmivel"

Hát akkor üdv a való világban, és jobb, ha megismerkedsz ezzel, mert ha használt ruhát akarsz eladni, pont ők a célcsoportod. Ugyanis akinek bővebben van pénze, az újat vesz.

2022. jún. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!