Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Babaruha csoportokban miért...

Babaruha csoportokban miért keresnek ruhákat ‚következő havi utalással’?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy rossz kategória, de beléptem egy baba ruhás csoportba, ahol elvileg márkás ruhákat adnak-vesznek, hogy megnézzem, hogy van e értelme eladni a kislányom kinőtt ruháit. Mostmár többször láttam, hogy valaki úgy keres ruhát, hogy következő havi utalással.

Igazából nem egészen értem a koncepciót (főleg, hogy nem hónap vége van, hanem 17.-e)


2022. jún. 17. 09:13
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
83%
aki használt ruhát akar eladni és pár 100 ftokért megéri neki az a sok cécó ami ezzel jár, az se élhet túl nagy luxusban 😂
2022. jún. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Azt irtam hogy megnéztem hogy megéri-e eladni, és valóban nem éri meg, ennyi.

Nekem mindegy, hogy ki hogy él. Pár válaszoló csinált ebből ekkora balhét, mert meg mertem kérdezni, hogy miért akarnak 3 héttel később fizetni a ruhaért, ami pár ezer forint.

2022. jún. 17. 11:09
 13/18 anonim ***** válasza:
89%

de neked miért nem egyértelmű, hogy azért mert most nincs rá pénze?


ha nem provokációból vagy máson való csámcsogás miatt kérdezed, hanem valóban nem jöttél rá magadtól, akkor ne haragudj, de nem lehetsz túl okos…

2022. jún. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
77%
De nem hiszem, hogy 3 héttel később akarnak fizetni. Szerintem egyszerűen csak akkor akarják megvenni. Gondolom addig nem kerül a birtokukba.
2022. jún. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
62%

"17-én 7 napja volt fizetés…"


Nekem például 17 napja volt.


Mondjuk én se értem miért nem bírja kifizetni és mitől más a következő hónap. Aki ennyire szegény az miért nem turkál ingyen ruhát. Még mi is szoktunk, pedig nem vagyunk annyira rászorulva csak így spórolunk és környezetbarát is a használt ruha.

2022. jún. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
75%

"Ugyanis akinek bővebben van pénze, az újat vesz."


Nem feltétlenül. Viszonylag szegények is vesznek erőn felül újat és viszonylag gazdagok is használtat.

2022. jún. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
82%

Akik ilyet írnak ki azok kb hitegetök kategória

Ted el majd jövöhonapban megveszem tőled stb .

2022. jún. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
19%
Adományoznád inkább oda!
2022. jún. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!