Hol veszitek az erőssebb testalkatú gyerekeitekre a nadrágot?

Figyelt kérdés

#ruha #nadrág #kisgyerek #Husis testalkatú
2022. júl. 20. 20:13
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Az én kislányom átlagos, de néha másokhoz képest vékony is, pedig szerintem pont formás. 2,5 éves 90 cm és 12,5 kg. Minden nadrág bő rá, akárhonnan vesszük. Pólókból simán hord 104et is, nadrágból még a 92 dereka is bő, úgyhogy nem tudom, mert én pont azt látom, hogy nagyok a ruhák. Talán a pepco szokott szűkebb lenni, de h&m, lidl, c&a kifejezetten óriásak nálunk. Milyenek a méretei?
2022. júl. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%
Lidl-ös leggingsek mindig is leestek a lányomról szerintem azt érdemes kipróbálni (a sima kötős nadrág, pocaknadrág még jó volt de a leggingseknek mind nagyon bő a dereka)
2022. júl. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem szinte mindenhol dagibb gyerekekre terveznek. Magas vékonytestalkatú fiamról mindig minden leesett.
2022. júl. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
H&m, Lidl, talán Takko
2022. júl. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
61%
Reserved, nekünk ezek tünnek kisebbnek.
2022. júl. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
nálunk a h&m-ből ami nem skinny fazon, az mind nagy derékban
2022. júl. 20. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Erősebb 1 s.


Amúgy a nadrággal semmi gond nincs, ha derékban jó de túl hosszú, le lehet vágni a szárát vagy felhajtani.

2022. júl. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!