Újat vagy használtan? Ti milyen ruhát vesztek a gyerekeiteknek, akik már nem babák?

Figyelt kérdés
Nálunk a babaruhák nagyrészt használtak voltak, de a 2 és 4 éves gyermekeimnek nem nagyon találok szép darabokat használtan. Ha mégis, akkor pl. nincs a felsőhöz illő nadrág, stb. Ti hogy csináljátok?
2016. aug. 5. 17:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Vannak csoportok, ahol szetteket árulnak, persze nem párszáz forint...Én ilyen face csoportokból szoktam rendelni Next szetteket. Persze kap új ruhát is, általában külföldről rendelem azokat is (van ismerős, aki megveszi és hazahozza), de ha megtetszik valami itthon akkor megveszem
2016. aug. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 vfrtom ***** válasza:
17%
Nem illik össze, uramisten és akkor mi van? Nem teljesen mindegy mit ken össze? De ez legyen a legnagyobb problémád.
2016. aug. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Én rengeteget kaptam,mert a lányom az 5.unoka a családban.Néha veszek én,de ritkán vásárolok butikból.Vagy az Aliexpressről rendelek,vagy van nálunk egy extra vállfás turi,ott vásárolok.
2016. aug. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Off:2-es,nem nem mindegy,azert mert gyerek nem oltoztetem bohocnak...

Mi rengeteget kapunk es altalaban utálom is ezt...mert a legtobb kb. Itthoninak jó,de legalabb jo sok helyet foglalnak a szekrényben. Amúgy en szeretek varrni,igy aok mindent magam készítek el nekik,vagy tescoban a learazott reszt szoktam bogaraszni,fillerekert tokjo cuccok vannak.

2016. aug. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
A 2,5 évesemre még bőven találok cuccokat, legtöbb cucca turis, amiket újonnan veszek azok azok a dolgok, amik tipikusan "nem élik túl" a gyereket: mackó, leggings, body, cipő. Új cuccoknál főként leárazásokkor veszek, H&M-ben mikor 700-1000 egy cucc akkor feltankolok. Azt veszem teljes áron, ami akutan hiányzik, vagy pont megtetszik, pl. sapkákat előszeretettel, mert azokra kényes vagyok (szép is legyen meg praktikus is és menjen a kabátjaihoz, ruháihoz). És persze nem mindegy, hogy összeillő, igényes-e az öltözék, bár szerintem én már túlzásba viszem, imádom a gyereket öltöztetni és jól esik, hogy rengetegen megdícsérik.
2016. aug. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én újat. Eleinte is nagyrészt újat vettem, mikor gyorsan kinőtte még őket. Igaz akkor volt benne használt is, egy időben nézegettem még használt cuccokat de mivel nem találtam, már fel is adtam.
2016. aug. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

2: Nálunk is vannak az oviban, akik kinyúlt, kifakult, lyukas ruhában járnak oviba... Az óvónők szerint sem helyes.

Fontos szerintem, hogy legyen szép ruhája, nem túl sok és olcsón lehetőleg, ezért kérdeztem ötleteket. Most alakul az ízlésük. Nem a ruha a legfontosabb számomra, de egy kérdést megér.

Köszönöm az eddigi hasznos válaszokat, várok még!

2016. aug. 5. 20:07
 8/14 anonim ***** válasza:
52%
Nincs felsőhöz illő nadrág???? Nincs a gyereknek egy olyan nadrágja, amit bármihez felvehet? Pl egy egyszerű farmer, vagy vászonnadrág?
2016. aug. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Új ruhákat veszek. Ovisok a lányaim, és a méretükben szinte csak leharcolt darabokat találok használtan. A H&M-ből szoktam rendelni. Nem drága, és nagyon jó kis ruhák vannak.
2016. aug. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hasznos válaszokat!

A többit is, addig se unatkoztatok!

2016. aug. 5. 21:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!