Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Ti engeditek a gyerekeiteket...

Ti engeditek a gyerekeiteket zokni nélkül lenni a lakásban?

Figyelt kérdés
2017. szept. 22. 12:14
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
83%
Már nem nagyon. A parketta elég hideg.
2017. szept. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
72%
mivel nem padlófűtésünk van, így már nem, csak nyáron kánikulában. alulról igen hamar megfáznának.
2017. szept. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
81%
csak nyáron, jó időben.
2017. szept. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
62%

Igen, vastag fa parkettánk van és emeleten lakunk. Én télen is mezítláb mászkálok, évente egyszer kapok el valamit, akkor is inkább nyáron. A hideg lábtól nem lesz bakteriális fertőzése az embernek.


Ha a gyerek lábát túl hidegnek ítélem, kap egy tappancsos zoknit, ami nem csúszik a parkettán.


Most mezítláb vagyok, izzad a lábam, pedig még nem fűtünk. Rajtam rövidujjú van és sort, a gyereken póló és vékonynadrág.

2017. szept. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
44%
Nem. Csak nyáron. Szerencsére leszokott arról, hogy leveszi a zokniját.
2017. szept. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
56%

Semmi baja nem lesz ha mezítláb közlekedik, ugyanis a megfázást baktériumok terjesztik, amit aligha kap el a talpán keresztül :)


Én is zokni nélkül rohangálok, sőt, sokszor kisnadrág-topban, mert negyven fok van benn, hiába csavarjuk le a fűtést.

2017. szept. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
65%
Nem, sőt most szereztem be vastag zoknikat, hideg nálunk a járólap/parketta nekem is fázik zokniba a lábam kell a papucs 22 fok van nálunk. Alváshoz persze leveheti ha szeretné.
2017. szept. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
69%
Tegnaptól már nem, most már hűvös van. Egyébként igen, én is sokszor vagyok télen is mezitláb itthon. Nincs padlófűtésünk.
2017. szept. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
48%

Mivel a megfazasnak semmi koze ahhoz, hogy a hideg padlon maszkal, sosincs rajta zokni, utalja.

2,5 eves, sosem volt beteg.

2017. szept. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
55%

Ilyenkor már senkisincs mezítláb nálunk.

Nyáron igen, mikor meleg van bent is, de nálunk most már nincs meleg.

2017. szept. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!