Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Sinsay ruhák jók bölcsibe és...

Sinsay ruhák jók bölcsibe és oviba?

Figyelt kérdés

Milyen minőségűek? Eddig HM-et vettem de drága lett és rosszabb a minősége, viszont könnyebben el tudom adni a szebb darabokat utána.

Csábító a Sinsay, ha tönkremegy nem sajnálom, minták is egész elfogadhatóak.

El lehet adni azokat is?


2022. júl. 23. 14:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a hm-et se sikerült még soha eladni. Overált, kabátot se. Bezzeg a lidl-öst igen, seperc alatt. 🤣


Ne ez motiváljon és akkor nem fogsz csalódni.

Gyenge minőség, de bölcsire, ovira tökéletes, főleg ilyen potom áron.

Azért a lidl-öst jobban szeretem. Az tartja a formáját, színét se engedi, nem néz ki viseltesnek pár mosás után. Hm-nél ezerszer jobb.

2022. júl. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne lehetne?


Mondjuk, nálunk sosem az volt a szempont, hogy mit lehet utána eladni... úgyhogy ezt nem tudom.

2022. júl. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%
Kb.mint a Pepco. Hordja amíg hordja, aztán szerintem kuka. Azt eladni már nem nagyon lehet. Legalábbis amit gyakran mosol. Nekem nem jött be. Még mindig H&M párti vagyok, de általában leárazáskor vásárolok. Legutóbb is bodyk voltak akcióban, a 3 db volt 1500 Ft.
2022. júl. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Á, a pepcotól sokkal jobb. Az én gyerekem sinsayben jár oviba, an H&M is, de én azokat nem szeretem, ugyanazok az unalmas minták, és ha az foltos lesz, abból nem tudom kiszedni.

Eladni én sem szoktam, szóval nálam ez nem szempont.

2022. júl. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen jó, a lányom is hord Sinsay ruhákat oviba, most az öccse is fog bölcsibe. Az oviban kezdéskor amúgy is azt mondták, hogy nem kell oda drága, flancos ruha, felelősséget nem vállalnak, ha eltűnik. És sajnos valóban előfordult ilyen (nem velünk). Kb olyan minőségű, mint a Pepco. Eladni meg sem próbáltam inkább elajándékoztam a jobb állapotúakat rászorulóknak. A többi kuka.
2022. júl. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
28%

Ha megteheted, h ott vásárolsz akkor gondolom anyagilag nem állsz rosszul. Utanna ami nem marad jó állapotú azt add inkább rászorulóknka sztm.

Amúgy lányomnak a Pepcoba, Kikbe beszek ruhát és semmi baj nincs a minőségével. A Simsayba is vettem már.

2022. júl. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló minőség, mint a H&M, csak harmadannyiba kerül. Az utóbbi 1-2 évben le is szoktam a H&M-ről pont azért, mert egy szar, de legalább drága. A Sinsay sem csúcsminőség, de azzal az árral legalább összhangban van.
2022. júl. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, kipróbálom!
2022. júl. 24. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!