Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Szeptember eleji születésű...

Szeptember eleji születésű babának hogy állítsam össze a babakelengyét? Tanácsokat,tippeket várnék gyakorlott mamiktól. Köszönöm :)

Figyelt kérdés

2022. júl. 26. 19:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom pontosan mire gondolsz ha a ruha tárára akkor szerintem vegyél rövid badykat is és hosszú újjúakat is szeptemberre feleslegesnek tartom a napozókat mert ha olyan meleg lesz akkor simán csak tudsz rá adni egy rövid badyt zoknit textil pelussal be takarod..de ugye sose tudni milyen idő lesz egy átmeneti plüss overált is vennék a helyedben a hüvössebb időkre illetve vékony sapkát. Vékony illetve plüss plédet is..
2022. júl. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szeptemberi a fiam, bodyk rövid és hosszú ujjúkat és rugikat vettem a legtöbbet. Napozót nem. De volt kesztyű, sapka vékonyabb és melegebb is és kis kötött pulcsi is azért 1db. Overállból 1 átmeneti plüssöst és egy plüss takarót vettem ( de amúgy kb ha muszáj bármivel be tudod takarni) + volt pár zokni, ha nagyon hideg lenne a rugi alá.

Én inkább a kényelemre mentem rá (body + rugi) és nem a divattá, hogy csili Vili nadrág, felső, ilyen olyan cucc :D ezek nem nyomják a pocakját, könnyű öltöztetni, S úgyis naponta többször kell majd a ruha :)

2022. júl. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi ,igen erre gondoltam a kelengye alatt.A rövidujjú bodyban nem voltam biztos,azt nem vettem.

Én semba csillivillire mentem ,inkább hogy praktikus,kényelmes legyen ,neki is és nekünk is. :)

2022. júl. 27. 22:06
 4/5 A kérdező kommentje:

semba = sem a 😀

Hogy a b hogy került oda ...?😄

2022. júl. 27. 22:08
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia! Én szeptember végére várom a kisbabámat. Bár az előző válaszolókkal szemben mi a kényelem mellett a divatra is rámentünk, itt a lista, hogy miket szereztünk be.

Vásároltunk 15 db bodyt (10 hosszú ujjú és 5 rövid ujjú); kb 8-10 rugdalózót; biztonsági alapon vettünk pár kispólót és kisnadrágot (szettekben); kettő napozót; 2-3 kardigánt; 4 kabátot; 2 bundazsákot (és egyet kaptunk is a babavárón); 4-5 sapit (vékonyabbtól bundásig); 4-5 pár kesztyűt; néhány pár babacipőt; sok-sok zoknit; (és pluszban 5-6 szoknyácskát a társasági/családi eseményekre, rendezvényekre).

Vásároltunk különböző vastagságú takarókat; több hálózsákot; pólyákat.

2022. aug. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!