Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Hol vesztek zoknit kisgyereknek?

Hol vesztek zoknit kisgyereknek?

Figyelt kérdés

Fiam nagyon szereti a mesefigurás zoknikat, de akárhol veszek, 2-3 mosás és olyan bolyhos, hogy gáz ráadni…


Hol lehet tényleg jó minőségű zoknit kapni kisgyereknek?

Ami 1-2 alkalom után is vállalható, össze sem megy, de nem is szorítja el a lábát. Kb. 30-as méret.


2022. aug. 21. 16:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Aldi lidl...
2022. aug. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 babyboom567 ***** válasza:
83%

Lehet lepontozni, de ez már extrém sznobság szerintem.

Ha meg ennyire tele vagytok tömve pénzzel, vegyél neki minden hónapban 15 pár bármilyen állatmintás zoknit(ez kb 5-6000ft/hó),aztán dobd ki vagy adományba,ha szerinted a bolyhos zokni vállalhatatlan.

Nem kötekedés, de te szoktad nézni más gyerekek zokniját, a buszon/boltba/játszótéren/stb,hogy bolyhos-e?És szerinted mások nézik ezt?

2022. aug. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Rövid programon mosd 40Cfokon. Nem lesz bolyhos. Vagy tegyél mellé ecetet. Amúgy Aldi, Lidl.
2022. aug. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Köszönöm szépen a válaszokat, megnézem az említett helyeken. Itt még pont nem vettem. 40 fokon mosom, de ecetet nem használtam, egy próbát megér.


Kedves 2. válaszoló.

Nem pontozlak le, elfogadom a te válaszodat is.

Természetesen nem nézem, hogy kin milyen zokni van, de engem ez akkor is zavar, és nem, nem ez a legnagyobb problémám, de szeretem, ha valami normális.

2022. aug. 21. 16:50
 5/7 anonim ***** válasza:
Tesco, Lidl, de rendeltem is már kedvenc mesefigurásat.
2022. aug. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Pepcoban veszem a zoknikat, szerintem jók. 1 éve megvan a batmanas szett, még nem bolyhosodott. Csak valahogy ezeknek is megvan a tipik zokni tulajdonságuk hogy mindig csak az egyik fele van meg 🤣
2022. aug. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
HM tök jó szerintem, sokféle minta szokott lenni bár mi mindig autosat veszünk. Amugy bolyhosan sem gáz raadni.
2022. aug. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!