Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Családi fotózásra mit vesztek...

Családi fotózásra mit vesztek fel egy kisgyerekkel?

Figyelt kérdés
Igen tudom le vagyok maradva, nekünk ez lesz az első ilyen, ajándékba kaptuk az utalványt erre. Eddig csak a gyerekről készültek képek mindig. Tényleg mezítláb kell lenni? Nem fura úgy ? Az alkalmi ruha és aztán mezítláb hozzá?
2021. nov. 28. 13:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem tiszta talpú váltócipőt vigyél, akkor lehetsz abban. Amúgy nem gáz a mezítláb sem. Egyébként csiniben vittem. Kis farmer, kis ing, esetleg karácsonyi pulcsi.
2021. nov. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
50%

Hát itt reggel óta esik, egy papucsot azért felvennék a kocsiig...

Viccet félretéve, már két hónapja teli van a net ilyen karácsonyi fotós szettekkel, nem tudsz ihletet meríteni belőle?

2021. nov. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Gyakorlati tapasztalat jobban számít mint a reklámfotók szerintem.

Nekem a a cipő a gondom. Paromnak könnyű az ing és farmer oke de nekem a csini ruha és harisnyában fura mezítlàb. Egy gyereknek még aranyos is a mezítláb de magamon fura.

2021. nov. 28. 13:50
 4/12 anonim ***** válasza:
78%

Én tavaly zokni, farmer, kötött itt-ott flitteres pulcsi, idén sötét, vastagabb harisnyában +kötött ruha voltam. Férjem farmer+pulcsi+zokni.

Nekünk lányunk van, így az a te szempontodbol nem releváns.

Mi ilyen kicsit bekuckózósabb, meleg hangulatú családi képeket szerettünk volna. Egyébként a labfejem minimálisan látszik pár képen :)

2021. nov. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
86%
Ruhához menő ilyen vastag karácsonyi zokni? Amúgy nem gáz mezítláb. De ha ennyire zavar, akkor vigyél tiszta cipőt mindenkinek.
2021. nov. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
78%

Mi is maot voltunk eloszor ilyenen, de en meleg, bekuckozos hangulatot akartam, azert kotott pulcsiban vagyunk, meg farmerben. Kislanyomon volt kantaros kisruha. A legtobb kepen mezitlab vagyunk, de lettek vastag zoknis karácsonyi fotok is.

En siman felvennem ruhához is a jo puha karacsonyi zoknit vagy lennek mezítláb. Szerintem nem lenne fura. Bar akkor lehet nem vennek fel harisnyat vagy pedig olyat, amit szinten ilyen vastag kotott, telies.

2021. nov. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
44%
Soha nem mennék el ilyen mű szarságra. Végtelenül bamba és modoros.
2021. nov. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Karácsonyi zokni, de láttam olyant is, aki mezítláb volt. De ha viszel magaddal egy alkalmi cipőt, amit ott fel tudsz venni, az is tökéletes. Mondjuk akkor a család többi tagjának is cipőben illene lennie, legalábbis az apukának.
2021. nov. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
66%
Na megjött egy Grincs mindenkit lepontozni 😂🤣😂🤣
2021. nov. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Én nem pontoztam le senkit. Holnap lesz egyébként. Köszönöm mindekinek aki segítő szándékkal írt.
2021. nov. 28. 17:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!