Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Milyen ruhában altatjátok a...

Milyen ruhában altatjátok a babátokat?

Figyelt kérdés
8 hónapos a babám, nem tudom ősszel, télen milyen pizsamát adjak a babámra. Egybe részes kezes-lábast? Vagy már ne legyen lába a kezeslábasnak? Csak félek hogy a zokni elszorítaná a lábát. Meg persze pluszba hálózsák!

2022. aug. 23. 10:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hány fok van a lakasban es mennyire fázós. Ez nagyon egyenfüggő.
2022. aug. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

[link]

Ilyen pizsamát adok rá, zoknival, hálózsákkal, ha indokolt.

2022. aug. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Fűtési időszakban kb 25 fok van bent.
2022. aug. 23. 12:45
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
25 fokban se hálózsákot, se takarót nem adnék, csak egy rugit, mint amit a 2-es is linkelt. Még 3 évesen is rugi típusú pizsije volt a gyerekeimnek, mert kitakaróznak, a hálózsákot pedig nem szeretik..
2022. aug. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
36%
Rövid ujjú body hosszú ujjú rugival.
2022. aug. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
71%

25 fokban a fél évesem max rövid ujjú bodyban aludna.

23 fokban rövidujjú bodyban alszik textilpelenkával betakarva.

De ez lehet babafüggő.

2022. aug. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Reggelre azért 19-20 fokra lehül a lakás.
2022. aug. 23. 14:05
 8/14 anonim ***** válasza:
Tipegő hálózsákot szoktam rá adni én is, csak kamáslisat. Azzal be tudom "takarni" a lábfejét ha kell. Mi 20 foknál többre nem fűtünk éjszakára, így mivel ujjatlan a tipegő, kap alá hosszú ujjú bodyt.
2022. aug. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Közben megkérdeztem a férjem és mondta hogy nálunk is csak 20-21 fok van bent télen.
2022. aug. 23. 21:12
 10/14 anonim ***** válasza:

Szerintem ha rendes rugiban gondolkozol, ami az a rendes lábfejes, akkor ahhoz sok a hálózsák, inkább egy kicsit vékonyabb takaróval takarnám be.

Bár ahogy te látod jónak, csak saját tapasztalatból írom, hogy a fiamnak a hálózsákok nem váltak be, mert folyt róla a víz. Lassan úgy is úgy tudod öltöztetni, ahogy te magad is öltöznél nagyjából. Én ennyi idősen hosszú vagy rövid ujjú bodyt, és lábfejes pocak nadrágot adtam rá. Így lerúgni sem tudta a lábfejéről, meg tudtam variálni, ha nagyon befűtöttünk elég volt a rövid ujjú body a gatyával. Plusz takaró, de azt még így is lerugdosta magáról. Télen is tele volt még így is meleg kiütéssel. Iszonyat izzadós fajta. De majd úgyis megtapasztalod, hogy mégis mi neki a jó!

2022. aug. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!