Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Kis totyogó babának bentre...

Kis totyogó babának bentre papucs ? Mi a véleményetek ?

Figyelt kérdés

Nagyon megoszló véleményeket találok arról, hogy egy babának aki épphogy elkezdett totyogni, kell e bentre papucs vagy sem. Kintre olyan cipőcskét vettem neki, ami tartja a bokáját, nem ,,barefoot,,.Helyesen megy benne. De bent, mivel még nincs fűtésszezon és a házunk nagy részében csempe van, keveslem a zoknit, én már fázok zokniban, ezert úgy gondolom hogy fiamnak sem lehet melege. Járkál is de még sokat mászik, ha gyorsan akar eljutni valahova. Vettem neki papucsot, ami szerintem kemény neki ahhoz, hogy másszon benne, kicsit nehézkesen mászik benne, de a lépkedésnél úgy látom nem akadályozza. Szerintetek ezzel elrontom neki a járását ha egész nap papucsban van ? Mit gondoltok a benti egész napos papucsról ? Milyen fajtát kellene vennem amiben menni és mászni is kényelmesen tud ? Nem nagyon vagyok otthon ebben a témában, sokat olvasok a barefootról, meg a kemény bokatartó cipőkről, de nagyon megoszlanak a vélemények, elvesztem, hogy mi lenne jobb a fiamnak, hogy később ne legyen lúdtalpas stb....Ezért lennék kíváncsi tapasztalt anyukák véleményére

Köszi a válaszokat


2022. szept. 14. 10:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
A papucsban totál nem biztonságos a járása, lehet az akármilyen cuki. Olyan lábbelit vegyél neki, ami körbefogja a lábát. Puhatalpú, de meleg, könnyen tud felállni benne, totyogni.
2022. szept. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

A papucsban könnyen elesik.


Ha kell, vastagabb zokni tapadókoronggal, vagy ha tényleg olyan hideg van, ilyesmi mamusz jó: [link] (ezt csak úgy találomra, nem ismerem a márkát)

2022. szept. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát kemény papucsot biztos nem vennék neki, azzal rosszat teszel. Puha talpú benti totyogós cipőt szoktak venni, ami alig vastagabb, mint a zokni.
2022. szept. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a papucs nem a legjobb. A fiam például sokáig nem is viseli el a lábán, leesik róla. Nem is igazán használja, max fürdés után abban jön be a szobába. Én zokni cipőt vettem neki, nem fázik benne a lába, viszont gumis, hajlékony a talpa.
2022. szept. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Papucsban még a 4 évesem is esik kel


Bentre olyan kell, mintha nem is lenne.

Vagy mezitláb, ha a hőmérséklet engedi..


Mi “tutyit” adunk.. semmiben nem korlàtozza, nem másítja a jàrását, csak nem fázik a lába..a zokni itt nem elég, nekem sem.


Emeleti lakásban nem adnèk semmit.


Hopp hopp magyar kézműves bőrtutyikat szeretem. Egyedi, ára is kedvező.

2022. szept. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
52%
Papucs??gyereknek? 🙄
2022. szept. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Vastag zokni,ha nincs szőnyeg vagyis csúszós járólap, parketta van akkor a tapadokorongos talpú jobb.
2022. szept. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Mikor elkezdett járni a lányom, itthon a járólap miatt (nincs padlófűtés) harisnya (+ nadrág) és vastag tapadókorongos zokni volt rajta. Az ő lába mondjuk mindig meleg volt, az enyém meg jégcsap már ebben a benti 24 fokban.
2022. szept. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Felejtsd el!

Szandit adok rá.

2022. szept. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem puha talpú kiscipő vagy mokaszín. Liliputinak van bőr puha cipője. Vagy tapadós zokni is jó a zokni fölé. Sajnos haudtalpra hajlamos, úgysem tudod kikerülni. Azt pedig pont a kemény cipőkkel éred él, hogy az izmai ne dolgozzanak jól és bokasüllyedése legyen. Minél többet legyen "mezítláb", hadd dolgozzanak az izmok, szalagok, ne a cipő tartson helyettük.
2022. szept. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!