Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Cipőből kivett talpbetéttel...

Cipőből kivett talpbetéttel összemérni a gyerek lábát mennyire lehet pontos?

Figyelt kérdés

Téli csizmát vennék neki. A 23-as cipőket régóta tapossuk, most pont jók rá. A 24-es cipők pedig hatalmasak, felvéve is látni, hogy olyan furák rajta, mégsem megy furán bennük. Ha kiveszem a talpbetétet és azzal, nem a cipő talpával mérem össze a lábát, akkor 1-1,5 cm-rel hosszabb a betét. Igyekszem majd rendesen megmérni.


Szerintetek a kivett betéttel való összemérés alapján megvehetem a hatalmas 24-es téli cipőt? A 23-asakat vastag zoknival lehet már decemberben sem tudom ráadni.



2022. szept. 20. 23:59
 1/5 A kérdező kommentje:
Lemértem, 1 cm-rel hosszabb a betét a lábánál.
2022. szept. 21. 00:06
 2/5 anonim ***** válasza:
79%

Az nem opció, hogy elviszed magaddal és felpróbálja?

Nagyon sok mindenen múlik, hogy kényelmes -e egy cipő.

Ahogy írod, az sem mindegy, milyen zoknival hordja.

Ráadásul még csak szeptember van, az igazi téli időig még nőhet a lába is bőven. Én még nem vennék neki. Majd ha jön a hideg, elvinném magammal vásárolni.

2022. szept. 21. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
78%

Az a jó méret, amikor a betét és ezzel együtt a cipő 1-1,5 centivel nagyobb, mint a lába. Pont egy hete voltam podologusnal, ő mondta.


Vidd el a gyereket és próbáld ra a cipőt mindenkepp

2022. szept. 21. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
64%

Én még most sem vennék nekik hónapokkal előre cipőt, pedig 7 és 5 évesek. Kiszámíthatatlan mikor mennyit nő a lábuk.


De a kérdésedre a válasz, elvileg ha rááll a talpbetétre akkor pontosnak kellene lennie ami a hosszát illeti.

De az enyémeknek van olyan cipőbolt ahol nem tudok vásárolni, mert ami hosszban jó lenne, nem megy bele a lábuk, szerintem túl szűk fazonúak a cipők szóval a hossz sem mindegy.

2022. szept. 21. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
64%
állítsd egy A4es papírra téli zokniban és rajzold körbe a lábát. majd mérd meg az átlót ahol leghosszabb. így megkapod hány cm a lába. amúgy egy centi semmi, ha nem jár ki a cipőből a bokája
2022. szept. 21. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!